Астрология - 27 тема

  • 21 069
  • 537
# 120
Здравейте, радвам се, че има такава тема. И на мен ми са интересни транзитите. На мен ми предстои транзит на Сатурн в Овен и Нептун в Овен съвпад със Слънцето ми, в края на 4 дом, началото 5 дом. Какво би донесло това според вас?
Виж целия пост
# 121
5-ти дом са деца и забавления през свободното време. Също и творчество. Транзитният Уран в 5-ти дом може да даде нови, неочаквани, а също и ексцентрични неща в тези области. В зависимост от това къде е в рождения хороскоп и кой дом управлява, може да има различно проявление в тези области. Може да даде трудности. Може да даде освобождение. Може да ви изненада по най-неочакван начин.
Виж целия пост
# 122
5-ти дом са деца и забавления през свободното време. Също и творчество. Транзитният Уран в 5-ти дом може да даде нови, неочаквани, а също и ексцентрични неща в тези области. В зависимост от това къде е в рождения хороскоп и кой дом управлява, може да има различно проявление в тези области. Може да даде трудности. Може да даде освобождение. Може да ви изненада по най-неочакван начин.
Само че не е Уран, а Нептун.
Виж целия пост
# 123

Само че не е Уран, а Нептун.

Напротив. Уран е за предишните две питащи.

За Сатурн и Нептун в съвпад с рожденото Слънце, трябва много да работите сега за подобряването си. Добър период за посещение на психотерапевтични събития. Особено за семейни констелации. Сега трябва да видите къде са ви границите и умеете ли да ги поставяте.
Виж целия пост
# 124
Confused  уран ми е в 5ти дом от 2 години и не мога да зачена. На мене ми се отрази зле например. По принцип петият ми дом е празен. Чакам да се махне.
Виж целия пост
# 125
Уран се свързва и с асистираната репродукция 👌Ако се възползвате от такава, докато е в пети дом - е подходящо. K5 в Близнаци ли е или в Телец? Как е поставен управителят на пети дом?    Кой дом управля Уран? Как е поставен в картата , аспекти?
Виж целия пост
# 126
Confused  уран ми е в 5ти дом от 2 години и не мога да зачена. На мене ми се отрази зле например. По принцип петият ми дом е празен. Чакам да се махне.

Уран е и любов към свободата. Може би засега, макар и несъзнателно, все още искате свободата си и затова не се получава. Като излезе извън 5-ти дом, може и да се получи. Опитайте консултация при астроложката Ралица Сърцанова от Астростудио. Тя се занимава много с такива въпроси.
Виж целия пост
# 127
аз съм с тийнейджърка , честит да ми е този 5ти дом...дано изненадите са приятни.
За свободата какво да кажа... мислих , че съм я извоювала с развода, но не е точно така, отново ги има моментите на отчаяние и затвор. Главата ти  като е затвор , човек никога не ще бъде свободен.
Виж целия пост
# 128
Уран се свързва и с асистираната репродукция 👌Ако се възползвате от такава, докато е в пети дом - е подходящо. K5 в Близнаци ли е или в Телец? Как е поставен управителят на пети дом?    Кой дом управля Уран? Как е поставен в картата , аспекти?
+1  съгласна! Уран = нови технологии, включително и в асистираната репродукция и с помоща на същата; възможна и неочаквана бременност отново с помоща на тези техники.
Виж целия пост
# 129
Аз много се притеснявам за транзитният съвпад на Сатурн със Слънцето ми. По принцип съм психически зле, което се отключи по време на транзитната ми опозиция на Нептун с Луната. И веднага след това сега след два месеца ми предстои и този съвпад.
Виж целия пост
# 130
Аз много се притеснявам за транзитният съвпад на Сатурн със Слънцето ми. По принцип съм психически зле, което се отключи по време на транзитната ми опозиция на Нептун с Луната. И веднага след това сега след два месеца ми предстои и този съвпад.

Ако транзитният Нептун е бил в съвпад с рождената Луна, тогава е трябвало да се борите срещу поглъщащите влияния, идващи от майка ви и нейния род. Трудно ви е било да сте самостоятелен човек, независим от майка си. Вероятно и някакви родови модели от нейния род са били активирани. Тя е искала да сте с нея повече, отколкото трябва.
Сега е време да изградите самостоятелност и съвпадът на Старун със Слънцето може да помогне. Но вие трябва да положите много усилия, за да го постигнете.
Виж целия пост
# 131
Не, както написах, беше опозиция. Транзитен Нептун опозиция Луна натална.
Виж целия пост
# 132
Не, както написах, беше опозиция. Транзитен Нептун опозиция Луна натална.

Резултатът е все същият.
Виж целия пост
# 133
Не, както написах, беше опозиция. Транзитен Нептун опозиция Луна натална.

Резултатът е все същият.
Не, не е същият. Разболях се от тревожност. А след няколко месеца почина майка ми.
Виж целия пост
# 134
Как транзитен Нептун е бил в опозиция на наталната луна, а сега ще е в съвпад? Между двата аспекта би следвало да има едни 80 години. Или пропускам нещо?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия