Астрология - 27 тема

  • 20 694
  • 525
# 510
Точно същото и примене се разигра. Измама и манипулация от страна на отговорник, а се имахме за близки. Гаджето му ми беше приятелка. Иначе него съм го знаела, че е подмолно леке. Не се разправях. Напуснах.

Сега нямам никакво вреем да пиша подробно, днес ми се разиграва фрийк шоу във фейса. Обаче мога да споделя опит от две нептунови дирекции: в натала имам Меркурий и Венера в тригон с Нептун /двете са в съвпад, на 3 градуса една от друга/ и когато по дирекции Нептун първо направи квадрат с Меркурий, а след това с Венера /в продължение на 3 години/ – първо се появи мъж измамник в личното ми пространство, после в продължение на 3 години бях мамена и манипулирана, макар че като се замисля – червени флагове е имало в изобилие още след първата ни интимност. Изгубих изключително много време в самозаблуди и чакане, години по-късно разбрах грандиозна лъжа, свързана с този човек. Наистина е изпечен измамник, вероятно има и психо диагноза.... и такива хора се подвизават, между другото, в нашата гилдия, да не влизам в подробности.
Виж целия пост
# 511
Стана ми интересно да погледна моя карта от преди 10 години, че ми напомни за подобна опитност. Започнала съм връзка буквално когато Сатурн влиза в 7 дом ( Стрелец ) а там във втората деката ми е Нептун. Прекратила съм в буквално в деня в който Сатурн е в съвпад с Нептун. То страшното дойде после де....

Скрит текст:
в "духовните/езотерични общества" наистина доста фрийк същества съм виждала Simple Smile попадна ми нещо относно Портал 12 преди няколко дни
Виж целия пост
# 512
И аз имам доста подобни, но в крайна сметка опира до собствената заблуда, неназоваване на не-ОК неща, не казване на НЕ, затваряне на очите пред реалността и очевидното, защото явно в нас има нещо, което ни кара да действаме така.

Не го приемайте като критика, няма смисъл да се обвиняваме, с любов към себе си и приемане, че имаме и такава страна. Иначе още повече отхвърляме тази част, съответно привличаме отвън...измами. Както писах не съм някакво изключение.
Виж целия пост
# 513
Грам не го приемам така Шанта, даже обратното - опознах много по добре себе си. Дадох си сметка какво ме е накарало да вляза в тази връзка, и как същото влияе и на други аспекти в живота ми. Освободих се от някой себезаблуди, а и края и повлече и фалшиви мои вярвания и хора ...
Скрит текст:
Сега звучи "приемащо" но тогава ми трябваше помощ. Абе много време и пари отидоха хахахаха  
Виж целия пост
# 514
Направо ми е "бактисало" от Нептун на мен.
То всичко е една заблуда накрая, и мъже  ,и приятелки, и ситуации. Те , че са кофти накрая се разбира, но до голяма степен заблудата е била в мен самата.
И той, като Сатурн се оказва учител , но не учи с търпение и трудност, а някак с изтощение и изпразване, точно се уморяваш от всичко и се дърпаш на една страна.
Виж целия пост
# 515
Идвам с въпрос. Моля, да не ми се смеете. Тепърва се уча да построявам и тълкувам хорарни карти и въпроси. Simple Smile



Въпросът е: Ще се възстанови ли комуникацията между двама души?
Моето мнение е, че ще се възстанови, но ще мине време. Не мога да определя колко време, но мисля, че ще е около месец. Така ли е според вас?
Виж целия пост
# 516
Кои са тези двама души? Ти ли си единия? Каква им е връзката - интимна, колеги, приятели? Няма как така да гадаем.

Относно Нептун. Моя в момента се разхожда върху наталния Марс , който ми е У5 и от миналата година съм лапнала въдицата по един, който естествено е супер неподходящ, но сега го виждам с розови очила и ми харесва. Разума ми казва, че няма никакъв смисъл, но Нептун като направи точен съвпад с Марс, сякаш загубват почва под краката си и нищо друго не ме интересува..
Виж целия пост
# 517
,
Виж целия пост
# 518
Кои са тези двама души? Ти ли си единия? Каква им е връзката - интимна, колеги, приятели? Няма как така да гадаем.

Относно Нептун. Моя в момента се разхожда върху наталния Марс , който ми е У5 и от миналата година съм лапнала въдицата по един, който естествено е супер неподходящ, но сега го виждам с розови очила и ми харесва. Разума ми казва, че няма никакъв смисъл, но Нептун като направи точен съвпад с Марс, сякаш загубват почва под краката си и нищо друго не ме интересува..

Не съм аз. Двамата души бяха във дългогодишна интимна връзка. Аз съм майка на единия от двамата.
Виж целия пост
# 519
Здравейте, чета отдавна темите. Ако сметнете за спам поста, моля да го изтриете. Четейки темата, а и по лични подбуди, ми идва въпрос,  който сигурно е хем много глупав, хем изисква да си поне бегло запознат, а аз не съм изобщо. Но има ли нещо като общи астрологични периоди или лични такива, които се свързват с успех/неуспех в повечето сфери - здраве, семейство, взаимоотношения, кариера? Може ли такъв период да е повече от 10 години?
Виж целия пост
# 520
В основата е рожденият потенциал. Периодите само дефинират кога ще излезе на дневен ред някакъв потенциал от рождената карта. Не съществува задоволителен отговор на общо основание. Зависи от конкретния случай.

Виж целия пост
# 521
Това е хорарна карта. Единствено за времевата линия имам въпрос. Луната тук във фиксиран знак но ъглов дом средна скорост на събитията ли дава? Дни? Има 24 градуса да извърви до последния си аспект, това буквално 24 дни ли са?
Виж целия пост
# 522
Идвам с въпрос. Моля, да не ми се смеете. Тепърва се уча да построявам и тълкувам хорарни карти и въпроси. Simple Smile



Въпросът е: Ще се възстанови ли комуникацията между двама души?
Моето мнение е, че ще се възстанови, но ще мине време. Не мога да определя колко време, но мисля, че ще е около месец. Така ли е според вас?
Ако приемем АСЦ-ДСЦ Меркурий и Юпитер, аспекта е отминал ,Меркурий забавя ход и става ретрограден, а Юпитер преминава в Лъв. Другият вариант че това е твое дете  Гледаме 5 и 11 домове те са в последни градуси на Стрелец и Близнаци отново управлявани от Юпитер и Меркурий... Може и да има някаква комуникация, заради ретроградността на Меркурий, но да се възстанови връзката, ако това е бил същността на въпроса -не мисля.
Виж целия пост
# 523
Hrispa, Асцендентът е на 0°, което значи, че въпросът идва твърде рано, което значи, че ще се случи нещо, което най-вероятно ще промени ситуацията и въпроса.
Виж целия пост
# 524
В хорарната астрология по съвсем друг начин се тълкуват нещата. Не се гледа психиката на планетата, а тя е само управител на куспид на дом.
Кой задава въпросът за двамата души? Какви са му тези двама души на него и какви са си помежду си двамата?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия