Кралски работи и клюки - ноември 2025

  • 94 736
  • 1 710
# 1 590
Много харесвам тези обувки на Кейт.
С кафява чанта ли е? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 591
Да, с кафява е, мисля че е и нова. Роклята също има кафяво.

Ето я чантата:

https://demellierlondon.com/products/the-small-hudson-mocha-suede-mocha-smooth

Виж целия пост
# 1 592
Много е елегантна.
Виж целия пост
# 1 593
Не е ли черно бял пепит? При мен така изглежда...

Обувките са красиви.
Виж целия пост
# 1 594
Роклята „Miles“ е с втален, миди силует с горна част с яка и пола тип „молив“. Моделът „петеница“ е смесица от кафяво, кремаво и синьо.
Виж целия пост
# 1 595
Ясно. Нищо общо на моя монитор...
Виж целия пост
# 1 596
Прекрасни са и Максима, и Катрин днес !
Виж целия пост
# 1 597
Да, с кафява е, мисля че е и нова. Роклята също има кафяво.

Ето я чантата:

https://demellierlondon.com/products/the-small-hudson-mocha-suede-mocha-smooth


Новата чанта е страхотна. Велурена и в малък размер, както ми харесва на мен.
Виж целия пост
# 1 598
Страхотна е Катрин. На мен обувките ми харесват сами по себе си, но не за тази рокля. И Максима ми харесва днес.
Виж целия пост
# 1 599
Роклята сивее, синее. Ужасна комбинация с кафявата чанта.
Самата рокля също изобщо не ми харесва.
Виж целия пост
# 1 600
Мислех, че роклята е в черно и сиво....
Прекрасно- всеки детайл е изпипан!
Комбинацията на синьо и кафяво е класика и много ми допада 


А обувките......чудесно допълват роклята!
Аз ги виждам сиви,но вероятно са сини
Виж целия пост
# 1 601
С друга чанта наистина щеше да е по-добре.
И якичката ми идва в повече, дължината даже няма да я споменавам Simple Smile
Виж целия пост
# 1 602
Прекрасна Катрин! Изключително изпипан делови вид. Всичко ми харесва!
Виж целия пост
# 1 603
Мислех, че роклята е в черно и сиво....
Прекрасно- всеки детайл е изпипан!
Комбинацията на синьо и кафяво е класика и много ми допада  


А обувките......чудесно допълват роклята!
Аз ги виждам сиви,но вероятно са сини

Кейт както винаги е въплащение на елегантност и стил, без излишни финтифлюшки, много подходящо облечена за сериозната тема, която ще се дискутира. Безупречна рокля, модерна, прелестни обувки, които внасят малко шик в аутфита и за завършек уникалната чанта, в смела, но удачна комбинация на синьо, сиво и кафяво. Кейт умее да блесне и да покаже стил и индивидуалност.
-----------------------
Снимка от предходното носене на роклята, с друга чанта и колан.
Виж целия пост
# 1 604
Светло синьо с кафяво е чудесна комбинация, а и кафявото е хитов цвят за сезона.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия