Звездни Компромати - Ноември'25

  • 262 353
  • 3 043
# 135
Ще го канселираме ли сега тоя безсрамник задето си е позволил да погледне друга жена?
Виж целия пост
# 136
Emilia Clarke
Скрит текст:




Виж целия пост
# 137
Никола няма 19 години. Не са сериозни подобни писания, да се ожени за гаджето от гимназията ли очаквате.
Какъв е тоя зор да се бъркате в личния живот на хората - Божинката, Гришо, сега и Никола. Че и за волейболистите имаше коментари в същия дух.
Виж целия пост
# 138
Не всяка снимка е връзка. Сетих се за снимка на Вергов с една спортистка. Кво стана?
Виж целия пост
# 139
Хлапета се срещат с живота. Нормално опитват .
Виж целия пост
# 140
Тъпо е да го кажа ама Крисия ми е много неприятна. Има нещо..ужасно нагло във физиономията ѝ. Освен детската планета, която може да ми докара желание да си забия химикал в окото, друго нейно творчество не ми е познато.
Виж целия пост
# 141
Това за Цолов в темата е толкова абсурдно и смешно,че няма къде повече!
Момчето е на 19.Тепърва ще прави още избори,както всички млади хора.
Божинов заряза жена с дете.
Няма паралел!
Виж целия пост
# 142
Ще го канселираме ли сега тоя безсрамник задето си е позволил да погледне друга жена?
Най-малко, даже предлагам публичен линч да му организираме.
Виж целия пост
# 143
Ако смени още 2-3 за кратък период и започне внушително да губи в спорта, тогава.
Виж целия пост
# 144
Emilia Clarke
Скрит текст:






Да не са я изненадали с часа на събитието и да не ѝ е останало време да си облече роклята от бързане? Защо по пеньоар и зърна? Поне лепенки да беше сложила 🤦‍♀️
Виж целия пост
# 145
От "дано не тръгне по пътя на" някои хора се разфантазираха и доукрасиха доста, то "жена с дете", то "линч", то чудо...Ама моля ви четете първо и не слагайте ваши думи в чужди постове и после да се афектирате.
Да, дано Никола не тръгне по този път.
Крисия е продукт на Слави, а от него и окръжението му нищо хубаво не излезе.
Може ли да имаме различно мнение една от друга? Или всички трябва да мислим еднакво?
Виж целия пост
# 146
Леееко беше минал моментът с това всички да ходят полуголи и чисто голи и пак се опитва да се завърне. Дори при жени със страхотни тела като Дакота, Марго Роби, ходенето по пеньоари, сиси и дупета е леко жалко. Никой не казва да се огащят, разбира се.
Виж целия пост
# 147
Крисия беше готино дете и пееше като звяр. И до там. Нещо се обърка при порастването.
Виж целия пост
# 148
Крисия беше готино дете и пееше като звяр. И до там. Нещо се обърка при порастването.
Крисия беше малко като от детско издание на Златния Орфей. Съгласна съм, че около Слави Трифонов много таланти изгоряха като бенгалски огън на Нова година, Крисия е поредния пример.
Виж целия пост
# 149
Крисия беше готино дете и пееше като звяр. И до там. Нещо се обърка при порастването.
С това не мога да се съглася и заявявам отговорно, че тя като дете викаше, а не пееше.
Сега вече пее.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия