Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 164 - ноември 2025)

  • 114 546
  • 1 374
# 1 200


Според общите условия, ако не попълниш май губиш наградата.. хем да се зарадваш, хем.. ми е много криво..
Animm, и аз спечелих  ‘уж’ от третия опит
Дано да ми съдействат. Трябвало е по друг начин да го направят според мен, да получиш мейл примерно, а не така..

Не искам да Ви разочаровам, но това ми се случи миналата година. Правилата са си правила - не получих наградата и съдействие. До края на играта обаче - късметът ми се усмихна отново.
Виж целия пост
# 1 201
Утрото в сряда започва прекрасно!🥳

Получихте ли имейл след спечелването?
Аз целнах снощи 1, но нямам нищо. Писах им вече във формата за контакт, но не са ми върнали.
По спомен от минали моментни награди, ваучера идваше веднага по имейл.
Виж целия пост
# 1 202
Много искам да уцеля и аз от Фереро. Бих дала бонбоните награда на щерката за Коледния базар, да ги подаряват с всяка покупка.
Виж целия пост
# 1 203
Iliewa, ужас просто 😭 абсолютна прецаквация за потребителите..
Виж целия пост
# 1 204
Iliewa, ужас просто 😭 абсолютна прецаквация за потребителите..
Ами не го приемайте толкова лично, реално играта сега започва, плюс че е безплатна и се опитват да ни зарадват по този начин. На всеки може да се случи - казах и при мене беше така, но трябва да се приеме. Ще се похвалите и вие с награда.
Виж целия пост
# 1 205
Не ме харесва фереро и това си е:cry:
Виж целия пост
# 1 206
Толкооова исках да спечеля от Фереро, пробвах с 3 различни имейла, пробвах и със служебния и нищо.
Утре пак ще се надявам ...
Виж целия пост
# 1 207
Има ли някой да е пазарувал тази седмица в Лидъл? Имат нова игра с покупка над 50 лева, но трябват 4*50 лева, та въпросът ми е ако пазаруваш за 101 лева 1 или 2 точки се запълват?
Виж целия пост
# 1 208
Има ли някой да е пазарувал тази седмица в Лидъл? Имат нова игра с покупка над 50 лева, но трябват 4*50 лева, та въпросът ми е ако пазаруваш за 101 лева 1 или 2 точки се запълват?

Според правилата 2
Виж целия пост
# 1 209
Има ли някой да е пазарувал тази седмица в Лидъл? Имат нова игра с покупка над 50 лева, но трябват 4*50 лева, та въпросът ми е ако пазаруваш за 101 лева 1 или 2 точки се запълват?


Пазарувах в понеделник - над 100лв ми беше сметката (картата от Лайбниц нулирахме), 2 точки ми даде.

Фереро не ме обичат и това си е - никога, ама никога не са ме награждавали за моята всеотдайност Sweat Smile

ПП
Поредна бележка в Олимпус регистрирах - и Този път не успях да открия пътя до Магическото училище... То се знае, че лесно се губя, но този път май ще си остане химера за мен Close
Виж целия пост
# 1 210
Можете ли да ми кажете как използвахте картата от Лайбниц? Трябва да я свържа с някакво приложение ли?
Виж целия пост
# 1 211
Iliewa, ужас просто 😭 абсолютна прецаквация за потребителите..
Ами не го приемайте толкова лично, реално играта сега започва, плюс че е безплатна и се опитват да ни зарадват по този начин. На всеки може да се случи - казах и при мене беше така, но трябва да се приеме. Ще се похвалите и вие с награда.
Коя е тази игра?
Виж целия пост
# 1 212
Утрото в сряда започва прекрасно!🥳

Получихте ли имейл след спечелването?
Аз целнах снощи 1, но нямам нищо. Писах им вече във формата за контакт, но не са ми върнали.
По спомен от минали моментни награди, ваучера идваше веднага по имейл.

А тази игра коя ще да е ?
Виж целия пост
# 1 213
Утрото в сряда започва прекрасно!🥳

Получихте ли имейл след спечелването?
Аз целнах снощи 1, но нямам нищо. Писах им вече във формата за контакт, но не са ми върнали.
По спомен от минали моментни награди, ваучера идваше веднага по имейл.

А тази игра коя ще да е ?

Играта е в приложението на "Кока - Кола". Наградите са моментни.
Виж целия пост
# 1 214
Утрото в сряда започва прекрасно!🥳

Получихте ли имейл след спечелването?
Аз целнах снощи 1, но нямам нищо. Писах им вече във формата за контакт, но не са ми върнали.
По спомен от минали моментни награди, ваучера идваше веднага по имейл.

А тази игра коя ще да е ?

Играта е в приложението на "Кока - Кола". Наградите са моментни.

А с кодове ли се участва , в смисъл с покупка ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия