Онлайн магазин ТЕМУ (Temu) за България – Актуална тема за НОЕМВРИ 2025 (Тема 11)

  • 46 205
  • 941
# 900
Тему се оляха. До преди два месеца даваше да си избера подаръци за около 50 лева срещу покупка за 50 лева. Сега пробвах с кода, който дадохте - даде ми да избирам между джунджурии. Избрах два подаръка за 13-14 лева общо и ми иска покупка за 70? Ми няма пък.
Виж целия пост
# 901
Някой може ли да препоръча стъклена пила?
Виж целия пост
# 902
Имам такива пилички - поръчани са между другото, но вършат добра работа: https://share.temu.com/J8YOI2MgayB
Кутийката побира една пила. Пилят само от едната страна и са късички, но пилят добре и се почистват лесно.
На снимката е показано полиране, но аз съм ги ползвала за изпилване и оформяне на ноктите.

По-нататък може да си поръчам някоя по-красива, но не ми е на дневен ред.

Кодът вчера и днес наистина дава боклучета за по 2-3 лв, но това е променливо. До преди няколко дни ми даваше да избера много по-скъпи подаръци.
Виж целия пост
# 903
Някой може ли да препоръча подложки за под тип пъзел от пяна?
Виж целия пост
# 904
Здравейте,
И при мен купоните са отчайващи. Тръгнах вчера да си взема купони, с яйцата, но получих само два по 100 от 450 и някакви подобни, дори и 10 от 35 нямаше. Анулирах поръчката. За втори път анулирам поръчка с купони, защото са от лошите.
Идвам и да дам отзив за някои неща, които дойдоха днес. Повечето са сполучливи.
Скрит текст:
Коледна лед елхичка. Много красива и нежна, но кутията беше буквало премазана, а самото дръвче беше сплескано и огънато. Бая зор видях да я оправя, но е повече от прекрасна. Слагам снимка и с еленчетата, за които по-долу ще пиша.

 https://share.temu.com/SGyoP76FJMB

Еленчета. Много нежни и красиви. Взех златисти за мен, заради златистата елхичка и сребристи, които са още по-красиви, за мама.

 https://share.temu.com/LqsCOLmkMHB

Шал. Много е хубав и мекичък. Не е особено дебел. Мисля, че ще стане бързо на топчета, дано греша.

 https://share.temu.com/p3jcfw7KnjB

Туника в плюс размер за свекърва ми. Приятно изненадана съм, хубава е и перличките са прикрепени с нитчета. Остава и да й стане. Grin

 https://share.temu.com/ww1YxH0BBBB

Плетена рокля за мен. Много е хубава. Избрах М размер, за да не ми е првкалено къса. Свободно стои и дължината е малко над коляното.

 https://share.temu.com/a28ZlmaCHBB

Лъжички за кафе в стойка лебед. Много са красиви. Взех ги за мама, защото тя ги беше харесала, но ще взема и за себе си. Красота!

 https://share.temu.com/akKsUBVHD8B

Взех и една лед лента за под горните шкафове в кухнята, че нашата вече е слаба. Но не съм купила щифтове за съединяване в ъгъла и сега ще трябва да купя и това, за да я монтираме.
Виж целия пост
# 905
Еха, същата елхичка чакам и аз.
Виж целия пост
# 906
Здравейте,
И при мен купоните са отчайващи. Тръгнах вчера да си взема купони, с яйцата, но получих само два по 100 от 450 и някакви подобни, дори и 10 от 35 нямаше. Анулирах поръчката. За втори път анулирам поръчка с купони, защото са от лошите.
Идвам и да дам отзив за някои неща, които дойдоха днес. Повечето са сполучливи.
Скрит текст:
Коледна лед елхичка. Много красива и нежна, но кутията беше буквало премазана, а самото дръвче беше сплескано и огънато. Бая зор видях да я оправя, но е повече от прекрасна. Слагам снимка и с еленчетата, за които по-долу ще пиша.

 https://share.temu.com/SGyoP76FJMB

Еленчета. Много нежни и красиви. Взех златисти за мен, заради златистата елхичка и сребристи, които са още по-красиви, за мама.

 https://share.temu.com/LqsCOLmkMHB

Шал. Много е хубав и мекичък. Не е особено дебел. Мисля, че ще стане бързо на топчета, дано греша.

 https://share.temu.com/p3jcfw7KnjB

Туника в плюс размер за свекърва ми. Приятно изненадана съм, хубава е и перличките са прикрепени с нитчета. Остава и да й стане. Grin

 https://share.temu.com/ww1YxH0BBBB

Плетена рокля за мен. Много е хубава. Избрах М размер, за да не ми е првкалено къса. Свободно стои и дължината е малко над коляното.

 https://share.temu.com/a28ZlmaCHBB

Лъжички за кафе в стойка лебед. Много са красиви. Взех ги за мама, защото тя ги беше харесала, но ще взема и за себе си. Красота!

 https://share.temu.com/akKsUBVHD8B

Взех и една лед лента за под горните шкафове в кухнята, че нашата вече е слаба. Но не съм купила щифтове за съединяване в ъгъла и сега ще трябва да купя и това, за да я монтираме.
Много хубави покупки.
Честито!
Може ли на лични за плетена та рокля да питам?
Виж целия пост
# 907
jb66, питай каквото те интересува! Blush
Виж целия пост
# 908
Отзив.
 https://share.temu.com/ylH3gG5Hj8B чорапогащи добре са

 https://share.temu.com/vLVrT1IGW0B кутия за лакове дибра е .
покривка,  изчерпана хареса ми
Виж целия пост
# 909
jb66, питай каквото те интересува! Blush
Височина, Кг и кой номер поръча?
Виж целия пост
# 910
174 см., 58 кг. Поръчах размер М. Добре е, но имай предвид, че като цяло е широка, не е по тялото. Хубава е.
Виж целия пост
# 911
Ахаха плсжна хавлия
Виж целия пост
# 912
Извинявам се, ако повтарям нещо скорошно, уж търсих, но…
Идвам да питам за колко време ви връщат кешбека, когато сте платили през линк на ТБИ. Вече месец и половина от първата ми поръчка, имам още няколко, нищо не са ми върнали от Тему. А ТБИ са супер куци за проследяване на картови плащания и салдо и ако ще са куци и за тоя кешбек, по-добре да не ползвам опцията.
Виж целия пост
# 913
174 см., 58 кг. Поръчах размер М. Добре е, но имай предвид, че като цяло е широка, не е по тялото. Хубава е.
Такава си търся, но аз съм по-ниска и ще ми е като рокля. Искам да е като туника.
Благодаря!
Виж целия пост
# 914
Нарциса, ако правилно разбирам въпроса ти, февруари пазарувах през Типли и ми върнаха някакъв процент през май, когато изтекоха 90 дни от поръчката и след като си ги потърсих.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия