Стилът ни според възрастта (40+) Лайфстайл тема за пораснали момичета - Ноември 25

  • 115 609
  • 1 377
# 15
За мен онлайн пазаруването е по-удобно по ред причини - проба на спокойствие вкъщи с опции да сверя с какви цветове и форми  от наличностите ми пасва.
Бързо и лесно филтриране, вместо да обикалям декари и да чета етикети на материите.
Ползване на намаления и отстъпки, които в реалните магазини не предлагат
Лесно и безплатно връщане. За разлика от малките бг бутици, където е голямо приключение да върнеш нещо, в най-добрия случай замяна за друго,  но пари обратно не дават.
Ще останат на пазара тези, които се адаптират.

От ЧП бих си взела Ninja creamy .
Галчудо, от този апарат съм много доволна.  В амазон цената е друга.

Виж целия пост
# 16
Аз пък, много обичам да си пазарувам в реални магазини. Като общо наблюдение, като работещ в сферата на търговията ми е ясно, че оборотите падат, но няма да паднат дотолкова, че да не могат да се плащат наеми и заплати, така че - реални магазини ще има.
От черния ноември бих си взела телевизор. Иначе дрехи и аксесоари - по принцип харесвам намаленията и все ще се купува това онова.
Намерих си тъмно синя дънкова риза най-после! Много съм щастлива, тъй като си търся от 3 месеца.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 17
Аз чакам последната поръчка- бански за мен и ММ на Спийдо и едни сандали Тамарис. Винаги пазарувам така- в края на сезона, защо да платя 50 евро за сандали, като ще ги намеря за 20 после. Банският ми излезе 25 при реална цена лятото 50.
Виж целия пост
# 18
Аз от черен петък нищо няма да пазарувам, напоследък харча повече отколкото мога да си позволя...
Днес съм със сатенената рокля, навън цветът е по реален и за това ви го снимам. Тук е такава жега, аз с ботуши...

ПП И аз обичах реалните магазини, да ме обличат и събличат..
Виж целия пост
# 19
Благодаря за темата.
Предпочитам да пазарувам от дивана. За ЧП нищо не съм набелязала. Някаква апатия ме е обзела.
Виж целия пост
# 20
Честит празник, дами! По темата онлайн или офлайн - двете не се изключват при мен. Все повече купувам онлайн заради свободата да пробваш спокойно вкъщи, да пробваш комбинации и да прецениш точно покупката си. Безспорно по-добрите цени също са си сериозен фактор в тази посока. Физическите магазини едва ли ще изчезнат скоро, мисля че все още много хора пазаруват по този начин. От черния петък искам хубав сешоар, отлагам тази покупка много дълго. Време е май да проуча и да си набележа модел.
Макадамия, моля те да споделиш какво ползваш на тази марка козметика за коса. Аз доста време ползвах продукти на Клоран и съм доволна, но напоследък имам едно засушаване на краищата, вероятно от боядисването. Ти също си с къдрава коса ако не се лъжа. Някой такъв продукт от тях пробвала ли си?
Мими, цвета на роклята е много красив на естествена светлина. Изпуснах вещицата за съжаление.
Виж целия пост
# 21
Аз не съм фен на онлайн пазаруването и го избягвам.Но понякога прибягвам до такова заради цената.
На мнението на Бонболино съм 1:1.
Не искам да съм свръх консуматор, та дори на безплатни доставки.
Виж целия пост
# 22
RockStar, е така да ходиш 💛
Много добре.

Много е морска роклята Мими 😘
Не знам как изтрайваш в ботуши, аз се разсъблякох по тениска и тънък пуловер.

Мерси за пчелата, от мен един цъфнал по никое време здравец.
Зарадва ме. Днес ми е тъжно. Задушница.


Klorane имат една серия с бодлива круша, това слагам на връхчетата на косата. Ползвам и върху суха коса.


Sunrise_Sunset, Bombolino, това което пишете е направо.....без думи...
В София ул.Пиротска има потенциала да се превърне в страхотна търговска улица. Но дали ще стане зависи от толкова много фактори....

На Черен петък искам да си купя чанта, ново шишенце Lost Alice и част от коледните подаръци за близки и приятели.
Виж целия пост
# 23
Същата тенденция е видна и в София, "Витошка" отдавна не е модна улица, претрупаха я с безвкусни ресторантчета с найлонови зимни градини...
Виж целия пост
# 24
Ал, не ме питай, в Карнобат е 25 гр. Вървя по рокля и ботуши и тека...






Виж целия пост
# 25
"Витошка" определено стана неприятно място, а имаше потенциала.
Само в частта от Патриарха до Скобелев запази облика.
Изобретателят на найлоновите зимни градини е за бой...

Мими, но пък ботуши с такава рокля изглежда добре Kissing Heart
Виж целия пост
# 26
Аз обичам да пазарувам в големи магазини, да видя на живо продукта, да избера на спокойствие, да пробвам, ако ми хареса - купувам, ако не - връщам. Бързо и приятно пазаруване, а и ми доставя удоволствие. В малки магазини не влизам от много години - продавачките ми говорят без да съм питала, убеждават ме, ако купя - доволни, ако не, се цупят и в двата случая коментират зад гърба на клиента. Целият свят се промени, манталитета на продавачките останал същия, наскоро спорадично влязох за едни ръкавици в малък магазин, обслужването както го описах - чак се изненадах /неприятно/.

Онлайн пазарувам сравнително рядко, не ми се занимава с доставка/получаване/връщане.
Брандове, които купувам и следя имат истински намаления за ЧП - сигурна съм, за другите нямам представа.
Виж целия пост
# 27
Пиша набързо, за да не изпусна темата. Честит празник на всички! Споменаваме и отишлите си ни близки, а снощи гримирах големия за Хелоуин.
Подкрепям разочарованието от пълната деградация на Пловдив, превърна се в неприятно за живеене място.
Обичам си и аз физическите магазини, макар все по-рядко да имам възможност да обикалям по такива.
Виж целия пост
# 28
За Бургас изобщо няма да отварям дума, всички български марки магазини затвориха. Площадът преди зелен и романтичен със красивите стари бургаски къщи и фонтана сега прилича на писта на литище, с изключително грозни осветителни тела. Между старинните сгради модерни лъскавости, които не подхождат по стил, абе кич. Добре, че още не са съсипали и Морската градина!
Виж целия пост
# 29
Здравейте, мили момичета, отсъствах известно време и се връщам в старата тема да изчета всичко и да се насладя на  всички ви. HeartHeartHeart Поздрави от мен и слънчев Бургас. HeartHeartHeart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия