Стилът ни според възрастта (40+) Лайфстайл тема за пораснали момичета - Ноември 25

  • 115 616
  • 1 377
# 45
Снощи бяхме на театър, след това хапнахме с приятели и на прибиране извървяхме отсечката по Графа от Попа до Шератон...пълно беше с пияни, надрусани и неадекватни млади хора....
Не планирам нищо за покупка на ЧП...той вече толкова е разтеглен във времето ....тъй че може и нещо да изпадне и да взема....
Обичам все повече онлайн пазаруването, но се връщам  с удоволствие понякога във физически магазини...наскоро мерих панталон в Зара, нямаше моя номер, поръчах го онлайн , а и се оказа  с 50 % по-ниска цена...та останах много доволна...
Виж целия пост
# 46
Да, аз вече писах за Пловдивските магазини…
Май все по-често само пробваме там.
В Прага ми е по-приятно по магазините.
Виж целия пост
# 47
Да, аз вече писах за Пловдивските магазини…
Май все по-често само пробваме там.
В Прага ми е по-приятно по магазините.
Е, къде е Прага, къде е Пловдив! 😃
Виж целия пост
# 48
Върнахте ме години назад Smile


Вчера видях много хубаво гримирани деца и хора.Колко се е променило всичко от тогава! Сега има много интересни костюми достъпно.

Карен, ако е за ръка-имаме такъв, същата марка. Сега реших, че е време да се снабдим с по-точен, такъв, който е с маншон като ръчните, но се командва с копче. Показаха ми го жените от стаята, когато бях в болница преди 2 години, казаха, че бил най-хубавия модел, но тогава не ме вълнуваше и не запомних модела. Някой ако знае за какво говоря ще се радвам да ми го покаже.

Анджи, ти не си за нашите улици, а за парижките.
Виж целия пост
# 49

Галке, моят е такъв / ако съм разбрала какво търсиш де 😀 / Измерва и пулс и показва ако си в аритмия …..
Виж целия пост
# 50
Този е за горната част на ръката, маншон и устройство са заедно.
Любопитно ми е какъв са ти препоръчали.
Виж целия пост
# 51
Ние ползваме такива. Взехме ги преди години заради аритмията и заради самофиксиращия маншон. Извинявам се цените се виждат, но те са си такива
Виж целия пост
# 52
Ох, много сте ми сладки как минахте от чанти на апарати! Ама и ЛМ си мери кръвното и апаратът седи на шкафчето. Моето е ниско все още.
Виж целия пост
# 53
Ползвам на Омрон с маншет за лакътя, ама цената... Моят е за 30 евро, бе.
Виж целия пост
# 54
Много ми харесаха всички деца - големи и малки, които видях, гримирани за Хелуин и костюмите им! 🖤
Харесвам  този празник  носи ми настроение, като маскарад!
Вчера малките разхождаха интересни костюми по улиците, забавно е.

Моят аутфит от днес - комбинация бяло/ черно и малко сребристо за блясък. Чантата - моделът е от тези, за които говорихме, и между друтото въпреки, че е малка, побира учудващо много
 
Скрит текст:
...
Виж целия пост
# 55
+1 като Тарти.
Анджи, поздравления, нямаш грешка!
О, Света, много хубаво палто.
Виж целия пост
# 56
Микролайф е една наистина добра марка за апарати за кръвно Simple Smile
Виж целия пост
# 57
Красиво палто! Браво!
Виж целия пост
# 58
Много хубаво палто, Света.Неостаряващо.
Виж целия пост
# 59
Защо липсват така постове? Този апарат за кръвно ми се появява за първи път в пост на Галчудо, отговаряща на Карън. Но или аз спя, или няма такъв пост на Карън Grinning Иначе и ние вкъщи сме в Microlife, полуавтоматичен, вече на 12 г.
За съвсем кратко показвам гримьорските си умения върху голямото дете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия