📦Абонаментни кутии в България - Тема 3️⃣4️⃣

  • 58 224
  • 590
# 105
Много ми харесва новата на GB. Интересува ме някой има ли мнение за телешката лой от бгбокс, защото напоследък много се говори за нея но се чудя..
Иначе зелената кутия е страхотна, с моите три косъма на главата имам обем и шампоана е велик. Ползвам от седмица и за растежа още нищо не мога да кажа.
Виж целия пост
# 106
Много ми харесва новата на GB. Интересува ме някой има ли мнение за телешката лой от бгбокс, защото напоследък много се говори за нея но се чудя..
Иначе зелената кутия е страхотна, с моите три косъма на главата имам обем и шампоана е велик. Ползвам от седмица и за растежа още нищо не мога да кажа.
Аз се чудих олиото как да го слагам. По краищата, в корените, или преди къпане. Май най добре ми е по коренените след къпане.
Виж целия пост
# 107
Много ми харесва новата на GB. Интересува ме някой има ли мнение за телешката лой от бгбокс, защото напоследък много се говори за нея но се чудя..
Иначе зелената кутия е страхотна, с моите три косъма на главата имам обем и шампоана е велик. Ползвам от седмица и за растежа още нищо не мога да кажа.

За коя зелена кутия става въпрос?
И аз се чудя за тази телешка лой, но честно казано много кофти асоциации имам
Виж целия пост
# 108
Аз даже се чудя дали да не взема втора кутия с крем с телешка лой.Нямам никакви притеснения относно мирис и т.н. сигурна съм.,че ще е като нормален крем и имам определено очаквания.
Виж целия пост
# 109
Много ми харесва новата на GB. Интересува ме някой има ли мнение за телешката лой от бгбокс, защото напоследък много се говори за нея но се чудя..
Иначе зелената кутия е страхотна, с моите три косъма на главата имам обем и шампоана е велик. Ползвам от седмица и за растежа още нищо не мога да кажа.
Аз се чудих олиото как да го слагам. По краищата, в корените, или преди къпане. Май най добре ми е по коренените след къпане.
Олиото на Елфея ли?
Аз такива нанасям по краищата преди сушене, и малко за финиш.Това пише че е за блясък и изглаждане, та сигурно е за краища
Виж целия пост
# 110
Много ми харесва новата на GB. Интересува ме някой има ли мнение за телешката лой от бгбокс, защото напоследък много се говори за нея но се чудя..
Иначе зелената кутия е страхотна, с моите три косъма на главата имам обем и шампоана е велик. Ползвам от седмица и за растежа още нищо не мога да кажа.
Аз се чудих олиото как да го слагам. По краищата, в корените, или преди къпане. Май най добре ми е по коренените след къпане.
Олиото на Елфея ли?
Аз такива нанасям по краищата преди сушене, и малко за финиш.Това пише че е за блясък и изглаждане, та сигурно е за краища
Става дума за олиото от тази кутия https://www.bgbox.shop/products/the-ceel-bgbox
Виж целия пост
# 111
И аз в чудене за някоя Коледна кутия, че и за подарък обмислям... но не съм се спряла още. Нещо не ме изкушиха особено.
Виж целия пост
# 112
Здравейте! Ако някой успее да вземе Bellebox днес, може ли да снима съдържанието?
Виж целия пост
# 113
Bellebox декември /снимка от Интернет/.

Виж целия пост
# 114
Коледната адвент кутия на Чарли е доста разочароваща. Освен захарницата всичко останало е под всякаква критика. Пълнеж от книгоразделител и никому ненужни глупости (няма да развалям "магията" на тези които също са поръчали и няма да казвам какво друго има в кутията). Най-тъпо похарчените ми 65лв. Тотално вече се отказах да поръчвам каквито и да е кутии.
Весели празници от мен, момичета 😀❤️.
Виж целия пост
# 115
То из групите за книги казаха какви неща има...пуканките ме втрещиха, защо не слагат по-малко но качествени неща само не разбирам.
Виж целия пост
# 116
Коледните кутии са капан за  балъци ,всички развързват кесии щото нали...коледа е ...Много съм се хващала и аз... .Такава кутия може да се сглоби буквално за 15-20 лв от левчето +някоя замаляла книга в цената...Козметиките са същата работа...
Взех бг.бокса и пробвах телешката лой на ръцете ,засега много ми харесва ...страшно много омекоти кожата.
Виж целия пост
# 117
И аз днес взех коледния календар на Чарли ,но ще си ги "подарим" за коледа със сестра ми. Успокоявам се с това,че захарницата и книгата   поне са на обща цена от около 40лв...
Виж целия пост
# 118
Коледните кутии са капан за  балъци ,всички развързват кесии щото нали...коледа е ...Много съм се хващала и аз... .Такава кутия може да се сглоби буквално за 15-20 лв от левчето +някоя замаляла книга в цената...Козметиките са същата работа...
Взех бг.бокса и пробвах телешката лой на ръцете ,засега много ми харесва ...страшно много омекоти кожата.
И аз веднъж се излъгах да поръчам на чарли кутията и получих чорапки от тему 🤣. Ох с тази телешка лоййй сега се вълнувам, утре или други ден ще взема и аз лой+кутия за коса
Виж целия пост
# 119
Тази телешка лой за суха кожа ли е, някой с мненине?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия