📦Абонаментни кутии в България - Тема 3️⃣4️⃣

  • 58 170
  • 590
# 585
Спрея за коса каква марка е ,знае ли се ?
Виж целия пост
# 586
Когато Кибрит пуснаха за първи път кутията
Аз:  - Неее, няма да поръчвам!
Когато започнаха да ме ловят рекламите
Аз:  - Неее, няма да поръчвам!
Когато започнаха да разкриват продуктите
Аз:  - Неее, няма да поръчвам!
Когато започнахте да питате тук за нея
Аз:  - Неее, няма да поръчвам!
Тази седмица вече отвсякъде ме спамят с кибрит
Аз:  - Неее, няма да поръчвам!
Понеделник:
Аз:  - Няма Да Поръчам!
Вторник:
Аз:  - Няма Да Поръчам!
Сряда:
Аз:  - Няма Да Поръчам!
Четвъртък:
ПОРЪЧАХ Relaxed
Виж целия пост
# 587
Хахаха и аз вървя по тоя път 🤣
На един клик от поръчка съм ,а се бях заклела след трите кутии на колагена до септември да съм пас ...сега си внушавам как имам нужда от ув за косата 😅
Виж целия пост
# 588
Аз се отписах от абонамента си на корейската кутия, защото нямам нужда от нищо, но сега с този кибрит съм 👀👀👀
Виж целия пост
# 589
Поръчах един "Кибрит" и аз Simple Smile
Виж целия пост
# 590
Аз вчера поръчах ,но никой не ми звънна за потвърждение. Надявам се все пак да получа нещо . 😁 Просто досега винаги са ми звънели в същия ден.
Спреят
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия