💪"Игри на волята: България" - сезон 7 (2025) - тема 9 (03.11 - 09.11)

  • 132 525
  • 2 612
# 1 080
Не вярвам Радостина и другите да не са знаели
Виж целия пост
# 1 081
Честно и аз не мога да повярвам, че това не е сценарии. Ще рискуваш толкова много...
Виж целия пост
# 1 082
Хора,това не е малко храна,няма как един са е ял само.
Виж целия пост
# 1 083
Давам идея за сезон 8... Да ангажират един дрон, който да им доставя храна на блатото и изолатора.. Така никой никъде няма да ходи...
Виж целия пост
# 1 084
Не вярвам Радостина и другите да не са знаели
Може и те да са пробвали от покупките …
Виж целия пост
# 1 085
Айде, всички са яли. Томи ще го отнесе обаче.
Ха сега!
Виж целия пост
# 1 086
Ами ето до тук ги докарват с тоя глад. Да се унижават и да правят глупости. Аз не разбрах в крайна сметка нахранил ли е племето.
Сините не са гладували и не ги разбират, естествено.
Не трябваше да лъже, а да си признае. Това е най-голямата му грешка.
И какво стана сега? Ръждавичка остана без коалиция  Grinning
Виж целия пост
# 1 087
Оф, все едно са някакви първолаци. Големи речи! Ами отстрането го за нарушение и тва е.
Виж целия пост
# 1 088
Изгонете и Рада И Николета де . И те са плюскали
Виж целия пост
# 1 089
Малеееееееееее
Какво се случва тук

Мале, мале, мале, мале
Виж целия пост
# 1 090
Малееее
Виж целия пост
# 1 091
Болно ли ти е Динооо, отиваш на резиденция Simple Smile Айде Чикагото се прибира вкъщи, милия.

Яд ме е за Ивайло и Миро, другите са си добре там.

Оп, да не изгори Динко?

Айде Пекин, чао и на теб Simple Smile
Виж целия пост
# 1 092
Е това вече е прекалено , сега ще гледаме безмисленни битки , тези безименни нямат шанс срещу другите
Виж целия пост
# 1 093
Продукцията що чак сега го подпукаха Томи.Това е станало преди доста време,преди баницата.Защо чак кега
За да може да изгонят Лапунов. Сега ми кажете, че дракона не му е пипнат, че бил уж много нестабилен и т.н.
Ами, ако Лапунов беше бил Томи...сега щяха ли да направят пак 3 племена, таблети да показват и т.н.
Това се е знаело отпреди, планувано е да бутне Лапунов и е направено така , че да е сигурна победата на Томи, за да има сега това развитие, иначе всичко се губи без Томи победител.
Лапунов е сготвен и това е, всичко е нагласено.
Виж целия пост
# 1 094
Е, това си е ШОК.
Уау уау

Какви рокади, какви чудесии

То Фаза 2 си започва отново.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия