💪"Игри на волята: България" - сезон 7 (2025) - тема 9 (03.11 - 09.11)

  • 132 503
  • 2 612
# 1 425
Калинката е бъркал в контакта Joy

И въпреки рошавата коса е многооо секси. Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 426
А ,защо изобщо им беше капитан? За да може Въртолета, да се спаси ли Grinning
Виж целия пост
# 1 427
И сега Миро новия Алекса ли е?
Онзи поне изнасяше добри представления и ходеше на битки Simple Smile
Виж целия пост
# 1 428
Много се е притеснила Д-р Пекин за Мирослав, нямало да се върне.
Да бе добре, точно от Кристиан ще загуби. Много го подценяват. Май не гледат внимателно битките и кой как се движи по терен и елементите.

Д-р Пекин кажи си просто, че не харесваш Крис и Иво и недей повече да лицемерничиш.
Ивайло не ти е Николета.
Виж целия пост
# 1 429
Около Пекин винаги има по един женчо..я Иванко, я Томи, я Мирко...
Виж целия пост
# 1 430
Ако бях на мястото на Ивайло щях да саботирам днешната битка или да падна на елиминационната, това е прекалено. Без вина, номиниран и пратен на елиминация, при това контузен.
Виж целия пост
# 1 431
аз бих бойкотирал следващата игра. следващите 2-ма номинирани ще са от китайската коалиция.
Виж целия пост
# 1 432
А Мирослаб е голям мъжкар. Мига ли мига и мълчи като наср@н
Виж целия пост
# 1 433
Каза си го Ивайло, поредната ситуация, след която има чувство, че е в лудница.
Виж целия пост
# 1 434
Гнусни, по-гнусни, най-гнусни и трите жълти гъски. И кво стана  сега, нарушителите на правилата ги награждават с оставане в играта. Номинациите ги отнесоха доблестните мъже.
Зурлата на Пекин не мога да я гледам, лицемерната Радостина и малоумната Николета - също. Толкова съм бясна на днешното развитие, че стихнах ниво да обиждам…
Виж целия пост
# 1 435
Миро рязко ми стана тотално неприятен. Малката симпатия, която имах към него, тотално се изми от последния съвет и женската му компания.
Виж целия пост
# 1 436
Ами...очаквано. Едната подла, другия мълчи като...
Виж целия пост
# 1 437
Добре де, защо виновните нямаха по 1 номинационен глас?!
Виж целия пост
# 1 438
Така се води обаче спор.
Интелигентен словесен дуел между умни и зрели хора. Без простотии и селски изпълнения.
Но Ивайло според мен измете блатото с психиатърката.
Виж целия пост
# 1 439
Браво, Ивайло, разбра подлостта на ПекинА! Браво и на Крис, че си каза на шматката Н какво мисли за нея!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия