💪"Игри на волята: България" - сезон 7 (2025) - тема 9 (03.11 - 09.11)

  • 132 516
  • 2 612
# 495
О, аз много оптимизации забелязвам специално от него. Следя го, нали ми е любимец. И в хода на играта се напасва много сполучливо.
Паркирането на лодката на брега в онази битка, ползвайки инерцията и с натиск на тежестта в задния край. Спести на племето дърпането по наклонения морски бряг.
Вчера подсказа на Алекс, че трябва да мине отгоре на куба, той се беше разсеял. И още много има, просто сега не се сещам конкретно.
Хубавото е, че има съмишленици в синьото племе. И отстрани изглежда, че им се получава с лекота. А те просто мислят, не се хвърлят с главата напред.

Лошото е, че продукцията не я интересува кого харесва публиката. Рейтинг и шум да има. А ако не спечели любимецът, ако отпадне такъв, ще има реакции.
Виж целия пост
# 496
Това е извън темата,но прави ли ви впечатление,че последните две теми са изписани над 100 стр. за игрите. Към настоящия момент Ергенът и Игрите са наравно,което не е зле за уж слаб сезон с безлични играчи,както коментират в другите подкасти (визирам Чакалкаста в случая).
Аз не гледам онази, не знам как да се изразя по- меко, боза, ама вкиснала по съседната телевизия. Спорадично в социалните мрежи виждам откъси, които са потресаващи, та надявам се публиката на игрите и трейтърите да ги задминава.
А за великия им женски съюз, всяка с повече от половин мозъчна клетка трябва да й е ясно, че Ръждавичка ще трябва да е първата на прицел за отстраняване, защото е силна, включително и на нея самата. Айде, Николета за мен е по- скоро безопасна игла, когато става въпрос за стратегии и мисъл, но Радостина е хитра и е чиста пепелянка, та изобщо няма да се изненадам да изпързаля и Ръждавичка. В лицето на Лапунов и Калин, Алекс няма да го слагам в това число, защото не бих му вярвала,но първите двама съм 99% сигурна, че биха били лоялни и сигурни съюзници за нея. Но като е решила да гони дивото, да видим до къде ще я отведе. Все още се надявам да не залитне безвъзвратно да играе с жените, но натам върви.
Виж целия пост
# 497
Един пакт между Радостина и Алекс на по-късен етап би кибичнал генералската шапка.
Щом няма племе на сините и всеки си играе идивидуално, то всичко е възможно. Най-логичното е Радостина в един момент да провиди враг в лицето на Ръждавичка /например да я заподозре на синхрони в недостатъчен феминзъм/ и това ще бъде достатъчно.
Виж целия пост
# 498
Калин е планинар, той е свикнал да работи в различни условия и да мисли бързо,и да съобразява. Имам наблюдения над подобни хора и мога да кажа, че наистина много бързо съобразяват в такива ситуации. Евала му правя на него. Отделно, че планинарството учи да помагаш на хората в групата, защото в планината е опасно и всеки е важен.
Ето тук се вижда много добре на какво учат отборните игри и самостоятелните такива. Отборните играчи почти винаги отпадат бързо, защото не мислят само за себе си.
Виж целия пост
# 499
И друго, пак в тази връзка, че Калин е планинар и алпинист. Никога не тръгва презглава. Бавно, спокойно. Не се прибързва, не се рискува. В планината това може да ти струва живота. Или на някого от другарите ти.
А че се грижи за изоставащите видяхме още с Наталия и Гордиенко, когато ги изчакваше в битките.

Чудя се въобще гледа ли игрите. Нали нямал телевизор и не бил запознат с предишните сезони. Simple Smile

Много се надявам днес Паунов да надделее над Томи. Дано не го сготвят като Радостин, като Генчо и други симпатични на публиката играчи, които отпаднаха на капитанска.
Виж целия пост
# 500
Симона с кой акъл го изпльоска това за любовниците и жените на Ивайло? Не стига, че ръси непрекъснато грозни коментари  за съотборниците си, но да засягаш личния живот на някого с тази между другото подхвърлена реплика е много долно!!! Лошото е, че е толкова самовлюбена, че едва ли и сега си дава сметка колко зла и нетактична е!!! Рядко неприятна персона! Продължавам да смятам, че на терен  е средна хубост и се забеляза само заради посредствения женски каст. Но дори и да беше машината, която се опитват да я изкарат е все тая като не е Човек...
Виж целия пост
# 501
И друго, пак в тази връзка, че Калин е планинар и алпинист. Никога не тръгва презглава. Бавно, спокойно. Не се прибързва, не се рискува. В планината това може да ти струва живота. Или на някого от другарите ти.


Калин е пещерняк.Поне така помня че го представиха.Което не пречи да е и планинар, а в пещерите също използват екипировка за алпинисти. Но тези обобщения за планинари и алпинисти не мисля че са верни.Познавам доста пещерняци и планинари.Ами има ги всякакви.Има и доста луди глави, които хич не мислят и доста рискуват.Калин си е такъв, не защото е планира, пещерняк и алпинист, а просто защото си е Калин.
Виж целия пост
# 502
Според мен си има влияние планинарството. Родителите му са алпинисти. Той също катери и въобще се занимава с доста екстремни дейности. Факт е, че каквото ти е заложено като характер, няма как да не се прояви, тук си прав.  Справка - Миро. И той е планинар, а при него виждаме доста по-различно поведение. Simple Smile

Просто си разсъждавам на глас, каквото ми е хрумвало по време на предаването.
Виж целия пост
# 503
На мен ми направи впечатление как Калин вчера непрекъснато питаше човека, с когото играеше в двойка, дали нещата са ок и даваше съвети как да подходят без да повишава глас или с налагащ се и стресиращ тон. Доколкото схванах родителите на Калин имат бизнес за тийм билдинг в планински, пещерски и други природни условия и той и брат му помагат като водачи на групите. Не знам вече, доколко това им е основна дейност, но добре се възползва от интереса към него в социалните мрежи да пуска реклама без да прекалява и да се натрапва.
Виж целия пост
# 504
Може тая сесмица да минем 200-те страници... Гледах интрото в инстаграм...Разочарована съм от Ръждавичка....Много съм разочарована от поведението и. Имаме си нова Триглава змия - Ръждата, Тъполета и Жабата...

Михаела добре се е погрижила...Беснея в момента, а още не е започнал епизода...
Съжалявам Дяволо, но Ръждата ще изяжда от тук нататък огромен хейт заради поведението си.
Виж целия пост
# 505
Може тая сесмица да минем 200-те страници... Гледах интрото в инстаграм...Разочарована съм от Ръждавичка....Много съм разочарована от поведението и. Имаме си нова Триглава змия - Ръждата, Тъполета и Жабата...

Михаела добре се е погрижила...Беснея в момента, а още не е започнал епизода...
Съжалявам Дяволо, но Ръждата ще изяжда от тук нататък огромен хейт заради поведението си.

Ще бъде подобно на случаят със Силвия само че без нощничка гейт.
Виж целия пост
# 506
Може тая сесмица да минем 200-те страници... Гледах интрото в инстаграм...Разочарована съм от Ръждавичка....Много съм разочарована от поведението и. Имаме си нова Триглава змия - Ръждата, Тъполета и Жабата...

Михаела добре се е погрижила...Беснея в момента, а още не е започнал епизода...
Съжалявам Дяволо, но Ръждата ще изяжда от тук нататък огромен хейт заради поведението си.

АА моля ти се , сега защитниците на Ръждавичка ще ти обяснят как продукцията я кара да говори и да се държи така... Ма как така пък Продукцията не е  принуждавала Калин или Лапунов да ръсят жлъч...
Виж целия пост
# 507
Ау, много лошо това с Ръждавичка Sad Защо, бе Симона... Алекс ги надуши накъде вървят нещатa, така че се надявам да не ги хванат неподготвени.

Еделвайс се казва клубът за приключения на родителите на Калин - пещери, катерене, рафтинг, тийм билдинги. И аз мернах въпросната реклама с участието на Калин и брат му в ИГ и оттам разгледах и сайта.
Виж целия пост
# 508
Съжалявам Дяволо, но Ръждата ще изяжда от тук нататък огромен хейт заради поведението си.
Във ФБ вече я започнаха. Не ми се мисли какво ще стане ако след малко Лапунов отпадне.
Виж целия пост
# 509
Ау, много лошо това с Ръждавичка Sad Защо, бе Симона... Алекс ги надуши накъде вървят нещатa, така че се надявам да не ги хванат неподготвени.

Еделвайс се казва клубът за приключения на родителите на Калин - пещери, катерене, рафтинг, тийм билдинги. И аз мернах въпросната реклама с участието на Калин и брат му в ИГ и оттам разгледах и сайта.

Той нали по професия е 3D аниматор. То реално кога му остава време да се занимава с всичко това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия