💪"Игри на волята: България" - сезон 7 (2025) - тема 9 (03.11 - 09.11)

  • 132 511
  • 2 612
# 555
Направо ми опротивя да гледам.
Резиденцията толкова дълго не им влияе добре и ментално и физически.
Виж целия пост
# 556
Докато Ръждавичка решеше косите на Лапунов, си представих Самсон и Далила. Симонка, която решейки косите взема силите му.
Точно тази сцена ми беше много символична. Същото си помисих и аз и си казах - Сбогом Лапунов.
Виж целия пост
# 557
Направо си изтрих анкетата и гласувах отново. Това е края на сините. Каквото и да стане с Лапунов за мен, това в което вярвах и се надявах - племе без подмолни номера приключи.
Виж целия пост
# 558
Лапунов е радост за очите. А и е добро момче Two Hearts
Виж целия пост
# 559
Ръждавичка да не е била отхвърлена любовно от Лапунов, че така му сипва и го хапе от няколко епизода насам?

Или нещо не е излъчено поради някаква причина, защото аз не видях явно причина за нейната обсесия по него.

Да не отварям пак темата, че за поредна година "силните" жени чакат на мъжете да се предлагат и да ходят на битки, за да им пазят гъзовете 🤯
Виж целия пост
# 560
Направо си изтрих анкетата и гласувах отново. Това е края на сините. Каквото и да стане с Лапунов за мен, това в което вярвах и се надявах - племе без подмолни номера приключи.
И защо, питам, трябваше да е жена предателят, екзекуторът! Това е толкова обидно! Една от най-обичаните жени досега в Игрите, най-силната, равноправна отвсякъде с мъжете, влиятелна, с авторитет!
Виж целия пост
# 561
Направо не ми се гледа тази вечер.
Само за две неща се надявам до края на сезона:

1) Феномените да са вечно  на Изолатор заради  трите кокошки,само за Калин и Ивайло ми е жал

2)Когато стане обединението Радка заедно с Томи в комбина да отстрелят Ръждата и Николета
Виж целия пост
# 562
Още съм в началото, но тези сини жени вече много ме ядосват, такова плюене - мъжете, та мъжете, Ръждавичка с каква ирония говореше за Лапунов, че бил минал трасето 3 пъти, и уау, за първи път помагала за готвене за племето. Много съм разочарована от нея, за другите две е ясно...
Виж целия пост
# 563
На Лапунов дракона нещо не е нивелиран както на Томи.
Изключително неустойчив дракон. Невероятно. Там ще го бутнат.
Виж целия пост
# 564
Ау, въобще не ми харесва Лапунов на синхрона.
А на дракона е много припрян, много рязък. Томи ги е тренирал тия елементи със сигурност. И винаги е бил много лесно манипулириуем този дракон...
Виж целия пост
# 565
Лапунов си отиде.
Виж целия пост
# 566
Искам да се включа в защита на Ръждавичка. Представяте ли си колко и е било трудно да си сдържа гадния характер при сините?!
Да се гонят мъже е легитимна стратегия в играта, но избълваната жлъч от трите влъхви си е грозна и отблъскваща постъпка както и да го погледнеш. Тези трите се намериха. Нивото им е еднакво ниско.
Виж целия пост
# 567

Сготвиха го...Триото и продукцията.
Виж целия пост
# 568
Мислех, че Лапунов ще бъде по-балансиран, по-внимателен, по-дзен, а той е точно обратното.. Резки движения и неконцентрираност..
Виж целия пост
# 569
Тази Радостина е като плесен- заразява всичко, до което се докосне. Много гнил човек...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия