💪"Игри на волята: България" - сезон 7 (2025) - тема 9 (03.11 - 09.11)

  • 132 516
  • 2 612
# 120
А...ама то може да повтаря ли Чикагото минаването? Аз защо разбрах, че трябва който не е минавал от двойката да го мине

Затвориха си очите за това минаване ама ...нали зелените трябва да ходят на резиденция. По тази логика Калин И Кристиян да минат и те.
Виж целия пост
# 121
Гледам със закъснение - Ръждавичка е предателка. Уж щеше да си е лоялна към сините, а ѝ трябваха 5 дни с ония ов*и да им забие нож в гърба. Олекна, Симона, олекна много.
Виж целия пост
# 122
Не е ли малко нечестно - за зелените Чикагото минава два пъти, а от сините все жени се мъчат. Защо и от сините не повтарят?
Виж целия пост
# 123
Чикагото е красота на терена😍Дано победят зелените, че милите са изнемощяли😞Сапунджиева и Дино са пред изчезване…
Виж целия пост
# 124
Не е предателка Ръжденцето. Simple Smile
Виж целия пост
# 125
генерала ще трябва да го разжалват.
Виж целия пост
# 126
Калинчоооо.Удоволствие е да го гледаш
Виж целия пост
# 127
И Миро пак, ееееее, продукцията не сте ли малко нагли ....Миро защо пак, тях някой затвори ли ги ....много тъпооо
Виж целия пост
# 128
Аз малко се отплеснах, но Калин и Лапунов носиха варел, а другите до момента пънчета откопават.
Радка реши  да се пробва и тя Simple Smile  ако Ивайло мине, сигурно ще се залепи за него да ѝ откопава пънче...
Калин ще се тръшка в комплект с Алекс, ехаааа, коалицията ще прекара на плажа цялата борба
Виж целия пост
# 129
Дино: ,,Ама защо пак Калин?". Въпросът е ,,А защо пак Чикагото?", при положение, че Траян май май не го беше минал.
Виж целия пост
# 130
Признавам си злорадствам за женското синьо трио днес. Ако не са мъжете особено Калин тези няма да мръднат от басейна, ама иначе само упреци и хейт.
Пектина да мълчи, че само дразни вършещите работа.
Виж целия пост
# 131
Миро хравел минаването да изглежда лесно. Ами Павка, не е така, доста се озорва Grinning Виж Калин вече наистина минава с лекота.
Виж целия пост
# 132
То се знаеше, че няма как сините да останат още една седмица в хотела. Знае се, че и продукцията аранжира битките, та - нищо изненадващо.
Виж целия пост
# 133
И Миро пак, ееееее, продукцията не сте ли малко нагли ....Миро защо пак, тях някой затвори ли ги ....много тъпооо

Ама Дино не пропусна да се възмути, че Калин минава
Виж целия пост
# 134
Пекин що не мине тя да я видим
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия