💪"Игри на волята: България" - сезон 7 (2025) - тема 9 (03.11 - 09.11)

  • 132 510
  • 2 612
# 180
Чикагото виден пъзелист!
Виж целия пост
# 181
В предната игра със забити дънери...колко кг бяха?
Виж целия пост
# 182
Голямо подсказване от Павел обаче... Сакън, да не ги настигнат сините.
Макар че Николета и Кристиан с 60 кг дънер, трудничко.
Виж целия пост
# 183
зелените така силно коментират буквите и думата, че сините ще я наредят преди да са извадили дънера. Grinning
Виж целия пост
# 184
Бялата птица нищо ли няма да помогне?
Виж целия пост
# 185
Хахах Павката им каза думата тия още мислят
Виж целия пост
# 186
Зелените сега да не оплескат всичко на пъзела.Само заради Чикагото искам да идат на резиденцията
Виж целия пост
# 187
И аз съм за зелените уж, ама ПаФката да им каже поне още две букви.
Виж целия пост
# 188
Ами гладни, негладни, не заслужават победата днес. Тотално прецакване на сините. Нагласена история.
Виж целия пост
# 189
Павел за всеки каза по нещо хубаво, но не и за Лапунов. Приготвят го за елиминация. Крис бил героят на племето. Справи се днес доста добре, но героят е Лапунов. После Калин и Крис.
Виж целия пост
# 190
Айде омотаха се зелените... Нито буквите гледат, нито слушат. С Траян и Томи трябваше да могат да го нагласят.
Виж целия пост
# 191
По голямо бутане за зелените здраве му кажи.После говори  че всичко е честно
Виж целия пост
# 192
Айде, време им е да нахлебят зелените клетници.
Пак чета подигравки по техен адрес. А не се озсъзнава, че тези хора 2 седмици са без храна.
Е, извинявай, ама след толкова подсказки на Павел, седят и умуват още. Ами не напразно 2 седмици не са на резиденция явно....
Виж целия пост
# 193
Всички знаят, че е справедливост, само тези тримата не го виждат!
Виж целия пост
# 194
Айде Калинчоо
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия