Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 442

  • 32 133
  • 738
# 435


ЛИНКОВЕ ЗА ГЛЕДАНЕ ОНЛАЙН:
https://www.showtv.com.tr/canli-yayin
https://www.youtube.com/watch?v=ouuCjEjyKVI

С озвучка:
https://vk.com/turkiee?z=video-46308288_456259890%2Fvideos-46308 … 2Fpl_-46308288_-2


Пуснаха пи обещания видеоклип - Енгин Акюрек и актьорският състав на телевизионния сериал „Плодородни земи“ зад кулисите: https://x.com/EnginAkyrkFC/status/1995183368091443209
Виж целия пост
# 436
Благодаря за линковете, приятно гледане



Виж целия пост
# 437
Памука е спасен  Simple Smile

Да видим какво ще измисли лошия ?
То няма време за друго ..

Значи все пак е Азизе майката
Виж целия пост
# 438
Всяко зло за добро. Сега за 2  или 2 и половина часа (колкото нормален игрален филм) ще се изясни  всичко. Няма да гледаме саги от 1000 серии с разтягане на локуми. Дотук тази серия върви прекрасно - на един дъх!
Виж целия пост
# 439
Пет серии - разбити на х 45 минути - направо си е мини сериал.
Виж целия пост
# 440
Е, Йомер не е убиец, разгеле  !
Виж целия пост
# 441
Е, Йомер не е убиец, разгеле  !
Олекна ми, сега се включвам
Виж целия пост
# 442
Джейда пак на линия Smiley
Виж целия пост
# 443
Джемал беше казал на Зехра, че е лоша като майка си и алчна като него.
Ми явно Зехра прилича на майка си. И флашката с оправданието за Йомер е в нейни ръце, на майката...
Виж целия пост
# 444
Голяма цигания, метнаха кючеците, и аз съм като Йомер 🤕🤪хвана се за главата горкия

А братчедката към кой клони, към Бекир май

Реклама

Йомер и Невин какво пиха, нещо като сок с пръчка , да не е червено цвекло 🤔местен специалитет явно





Тука пусна хипнотизиращия поглед и на Невин и омекнаха коленете 😉

Виж целия пост
# 445
Караджата май засега клони към Бекир, а пък трябваше по план да
се харесат със Салих, да видим, има време ..
А пък тази ще обвини явно Йомер, ще има съд

много реклами

преводачката пуска много хубава музика и  нашта песен от МСП Yellow Heart

Араселия, малко да ни вкарат романтика и то пак на пазара Smiley

Джейда пак не уцели момента Smirk

тия от Show се побъркаха с тези реклами, избиват пари Smiling Imp

егати и финала, върха, като е гарга да е рошава Smiley

оставиха го отворен за 2-ри сезон Stuck Out Tongue Closed Eyes

хора, стана ми смешно, може би така трябваше, пълно безумие,
 да им смачкат фасона на тия дето се изгавриха
Виж целия пост
# 446
Караджата май засега клони към Бекир, а пък трябваше по план да
се харесат със Салих, да видим, има време ..
А пък тази ще обвини явно Йомер, ще има съд

много реклами

преводачката пуска много хубава музика и  нашта песен от МСП Yellow Heart

Араселия, малко да ни вкарат романтика и то пак на пазара Smiley

Джейда пак не уцели момента Smirk

тия от Show се побъркаха с тези реклами, избиват пари Smiling Imp

егати и финала, върха, като е гарга да е рошава Smiley

оставиха го отворен за 2-ри сезон Stuck Out Tongue Closed Eyes

Абсолютни  кретени.... това мога да кажа. Да не би пък да има втори сезон - продължение някъде другаде?
Виж целия пост
# 447



https://www.youtube.com/watch?v=Ybdpc4WsXmE

"Плодородни земи" - финал - ОРИГИНАЛ.
Ами това е краят на 5 епизод, не финал на историята.
Дали Енгин наистина е отказал да участва в това фиаско. Нищо не е отразил все още в сторито си.
Аnista, изобщо не се ядосах, но с глас се смях на финалното ти изречение... Ще чакаме 2-ри сезон.
Виж целия пост
# 448
Честно казано не виждах как за две серии може да се развият дори само две линии нормално И логично завършени.
 Така че спираме в нищото, това е.
 Ако беше 10та серия да има нещо за финализиране, сега как да финализират нещо, което е още в началото.
Виж целия пост
# 449
Аз писах един имейл до Артистанбул, ама няма да е
достатъчен, след достойния финал ще им драсна още Imp

Мариянка, мен вече ми стана весело, тук наистина провиждам
отмъщение ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия