Предложения за странни, необичайни и интересни имена - 50

  • 21 863
  • 755
# 225
Филипия - днес го видях изписано на бадж на служителка в магазин. Фамилията беше българска често срещана
Виж целия пост
# 226
Старинни имена, много харесвам и двете.
Виж целия пост
# 227
Евдокия е гръцко име и означава ,,благословена,, ,,доброжелателна,,
Царско име.

Астрия
Веляна
Дида-това е цялото име
Кристислав
Фелина




Виж целия пост
# 228
За Евдокия хубаво, знаем че е гръцко, ама тук странноста идва от дойното К на ЕвдокКия.
Виж целия пост
# 229
Много харесвам Филипа, с ударение на И.
Позната, около 70 г. - Елизабет, корените й са от страната някъде. Не е странно като име, но за средата на 50-те ми се вижда необичайно.
Виж целия пост
# 230
Много харесвам Филипа, с ударение на И.
Позната, около 70 г. - Елизабет, корените й са от страната някъде. Не е странно като име, но за средата на 50-те ми се вижда необичайно.
С ударение на кое и, тъй като може да е на всяко от двете.?
Виж целия пост
# 231
ФилИпа, не съобразих, че са две и-тата.
Виж целия пост
# 232
А аз познавам Филипина. Сещам се и за познати Седефка и Вишна. Ягода и Малина съм чувала, но Вишна не бях чувала. А моята баба по бащина линия се казваше Виша(Вишка).
Виж целия пост
# 233
Никослав - от дебрите на фейсбук
Виж целия пост
# 234
Днес участник в Стани богат беше Електрон Иванов. Обясни, че баща му, който е бил инженер, му е дал това име, защото електронът е в основата на всичко.
Виж целия пост
# 235
Горкият.  Баща ти да те обрече така на подигравки
Виж целия пост
# 236
Моят свекър много харесвал един инженер като човек и специалист, по него време бил най-умнив в селото. Добре, че ММ не се казва Инженер. Носи обаче името на инженера.
Виж целия пост
# 237
Дорена
Ефемия
Майда
Мирая
Виж целия пост
# 238
Този Електрон видимо се гордееше с името си.

Познавам Ефросима, с М. Казват й Роси.
Виж целия пост
# 239
Пак от Стани богат - адвокат Есен Устринска
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия