Предложения за странни, необичайни и интересни имена - 50

  • 21 855
  • 755
# 90
Крисиян
Виж целия пост
# 91
Крисиана има около мен. Вече е млада дама и си харесва името.
Виж целия пост
# 92
Аз познавам Истилиян
И ние имахме съседка Истилянака
Виж целия пост
# 93
Янита си е съвсем нормално име за мен. Имаше дете от съседния блоик с това име когато бях малка.
Виж целия пост
# 94
Нафталин, сериозно ли някой се казва така?
Аз познавам Истилиян
Да,беше учител в Строителния техникум в София.
Виж целия пост
# 95
И аз познавам Истилиян - танцьор народни танци от Пловдив.
Виж целия пост
# 96
Сетих се за един химик Лимон Генов.
Имаше виц по мое време, че задал въпрос на студент за рН на чая, онзи уж питал с лимон или без лимон и го скъсали 🤭
Виж целия пост
# 97
Сега си сетих, че имах колежка Лимонка, викаме й Мони.
Виж целия пост
# 98
Лимона ми звучи много приятно всъщност, но една по-обикновено презиме и фамилия биха развалили всичко. Примерно, Лимона Йорданова Петкова - не. И не Лимонка, а Лимона. И, разбира се, мое дете не бих кръстила така.
Виж целия пост
# 99
Бяла
Виж целия пост
# 100
Копринка
Виж целия пост
# 101
Страцимир
Фанка,чудя се дали не е била Стефанка.
Виж целия пост
# 102
Е, Страцимир си е царско име. Познавам Фани, това е името й, не е съкращение.
Виж целия пост
# 103
Няколко Фанита познавам аз (една бивша съученичка, жената на един братовчед...), плюс съм срещала също неколкократно Фанка, един-два пъти Фаня... Понякога е съкратено от Стефан(к)а, може и от Теофана, но в днешно време е самостоятелно име най-често.
Фани Попова-Мутафова е Стефана Попова-Мутафова всъщност.
Виж целия пост
# 104
Аз познавам Фани-Маргарита само.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия