Черен петък 2025 - тема 2

  • 82 387
  • 936
# 240
Поръчах и аз тенджерите..благодаря!
Може да се възползвате от 10 евро отстъпка за първа поръчка от приложението.
Само трябва shipper/seller да е амазон.
Тенджерите отговарят Simple Smile
Кода за отстъпка е на снимката.
Виж целия пост
# 241
Намаление от днес има и на вертикални прахосмукачки в https://honiture.bg/ и https://jimmy.bg/
Виж целия пост
# 242
Нищо не ме грабна в Рибката. Обаче си купих два шампоана, балсам и измивен гел от stylejolly. Не е е черен петък, ама бяха намелени, 2 с 55 % и едно с по-малко. Малко ме заболя сърцето от цената на доставката, ама дори и да я разпределя на четирите продукта, пак ми идват с отсъпка. А и не ги намерих другаде. Сега чакам, месец-месец и нещо, да дойдат. Joy
Виж целия пост
# 243
Поръчах и аз тенджерите..благодаря!
Може да се възползвате от 10 евро отстъпка за първа поръчка от приложението.
Само трябва shipper/seller да е амазон.
Тенджерите отговарят Simple Smile
Кода за отстъпка е на снимката.

Мерси много  Simple Smile Поръчах същите прибори  ,
които бяха в Технополис,  Филаделфия 60бр  за
89.93 €
Виж целия пост
# 244
Може ли линк за куфарите? Трябва ми куфар за ръчен багаж. В момента в ССС има 40% намаление на чанти и куфари (до 27.11), имат хубави куфари, но бих погледнала и Самсонайт в Амазон.
Ето ги.
Още се чудя
https://www.amazon.de/-/en/gp/aw/d/B07CPQMMH9/ref=ox_sc_act_imag … WKAKR8XB7XF&psc=1
Виж целия пост
# 245
Нека някой, който следи цени на куфари се включи, но според мен цената е много добра. Купувала съм преди 5 години подобен на същата марка за 59 евро. И това е цена от склада. Другите два размера съм ги взела за 45 и 49 евро. И съм платила цена за доставка на превозвач.
Виж целия пост
# 246
Албена са пуснали Черен петък на 21,25 и 27-ми с различни оферти.
Виж целия пост
# 247
Всъщност Златна рибка просто миналата седмица имаха 30 % на керастаз и други марки. Аз поръчах тогава, защото на Керастаз почти никога няма такова намаление.
Нищо нередно не виждам, сега има намаление някакво на почти всичко.
Днес ще си купя боя, намалена е.
Виж целия пост
# 248
Отчетох се снощи в 12 и 2 минути с вертикална прахосмукачка honiture
Виж целия пост
# 249
Боята,която ползвам я има само в Златна рибка,пермесе ,е реално намалена.
Виж целия пост
# 250
Ето моя туристър какъв е бил, но преди 6 г.
Дефакто малкия размер в момента е 70

Иначе куфара е супер! ( който им се чуди да обърне внимание че снимката на самия линк е ГРЕШНА- показан е с 4 колелца а долу на малката е с 2 само отзад)

Виж целия пост
# 251
Всъщност Златна рибка просто миналата седмица имаха 30 % на керастаз и други марки. Аз поръчах тогава, защото на Керастаз почти никога няма такова намаление.
Нищо нередно не виждам, сега има намаление някакво на почти всичко.
Днес ще си купя боя, намалена е.

Да, Керастаз бяха с по-голяма отстъпка. Както и Филип Кинсли. Можеха за ЧП да си оставят тези отстъпки още 10 дни. Просто така остава едно впечатление, че уж е ЧП, а цените са по-високи.
Виж целия пост
# 252
Spinner M и Spinner L са с по 4 колелца, Spinner S, най-малкият размер е с 2 колелца и 2 крачета. Моят малък също е бил 45 евро преди 5 години. С доставката, май трите куфара ми излязоха 300 лева.
Виж целия пост
# 253
Преди малко поръчах Jimmy от ЕМаг.
На цена по-добра от сайта. Проверявайте, преди поръчка.
Виж целия пост
# 254
Хотел Орфей, Пампорово 40% https://www.hotel-orpheus.com/offers/start-sezon-dekemvri-25/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия