Черен петък 2025 - тема 2

  • 82 373
  • 936
# 525
Happy Mijjj задължително от амазон.....
Безполезни са тези крайности. Колко да е задължително?! Коректни търговци има и извън Амазон 🙃
Виж целия пост
# 526
Happy Mijjj задължително от амазон. тук дано не го гледате цена от сайта на пазарувай. там има няколко сайта с един собственик - по форумите се говори, че внася телефона без мито и//или ддс. После за гаранция.... ще гоните дивото. ( има и качествени сайтове в пазарувай). просто напишете кой е бг сайта ( smartfon.bg ,buybest,allgsm и expresslink  - бягайте).
за 1000 лева можете и не само това. има доста възможности. кажете на какво държите от телефона -камера, батерия, големина на дисплея...
п.п. опитах се да ви пиша на лично, но сте забранили

Здравейте,

сайтът е https://www.timobile.bg 
Имате ли отзиви за него?
Аз му предлагах други варианти и модели, но той си е харесал този конкретно.
Виж целия пост
# 527
Комсед отново пускат 25 % намаление от 27-30 ноември. Ако някой не е купил подаръци за децата Laughing
Виж целия пост
# 528
И аз препоръчвам Амазон. Преди време подарих ваучер за изживяване и хоп, сайта изчезна - няма свързване. КЗП заметоха всичко под килима, а господина собственик си открива нови фирми и ни лук ял, ни лук мирисал.
Виж целия пост
# 529
За любителите на пътешествия с влак из Европа, започна традиционното BF намаление на цените на Интеррейл пасове :

https://www.interrail.eu/en/interrail-passes/global-pass
Виж целия пост
# 530
В ХМ днес има -25% на връхни дрехи, костюми и рокли . Всеки ден пускат 25% намаление на отделна категория ... чудя се в петък дали ще  е 25% на всичко или ще има по големи намаления. Естествено част от нещата вече ще са се изчерпали.
Миналата година беше 20% на всичко в петъка. По-изгодно е да се пазарува по дни.
Виж целия пост
# 531
В ХМ днес има -25% на връхни дрехи, костюми и рокли . Всеки ден пускат 25% намаление на отделна категория ... чудя се в петък дали ще  е 25% на всичко или ще има по големи намаления. Естествено част от нещата вече ще са се изчерпали.
Миналата година беше 20% на всичко в петъка. По-изгодно е да се пазарува по дни.
И моите спомени са, че най-изгодно е по дни. Имаха и cyber Monday където мисля че имаха по-големи отстъпки но на определени неща.
Виж целия пост
# 532
Момичета да са ви попадали изгодни таблетки за съдомиялна?
Виж целия пост
# 533
Момичета да са ви попадали изгодни таблетки за съдомиялна?


Виж целия пост
# 534
Има ли магазини за компютърна техника, на които да предстои Черен петък тази седмица?
Виж целия пост
# 535
Момичета да са ви попадали изгодни таблетки за съдомиялна?




Не съм ги ползвала? Доволни ли сте от тях?
Виж целия пост
# 536
Вкъщи ползваме тези от втората снимка. Доволна съм. Таблетката я режа на 3 части.
Виж целия пост
# 537
Има ли намаления във физическите магазини на Reserved и ако какво? Стори ми се да има,  но бързах и не можах да вляза.
Виж целия пост
# 538
Много са добри лидълските таблетки за съдомиална. Аз също ги чупя на 2, но миалната ми е малко по-малка, 9 комплекта. Повечето скъпи капсули/таблетки ми оставят химична миризма по съдовете, което не ми харесва.
Виж целия пост
# 539
И аз ползвам таблетки на Лидл. Доволна съм, вече не вземам Финиш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия