Черен петък 2025 - тема 2

  • 82 387
  • 936
# 210
*Златна рибка - "Кампания валидна от 20 Ное 2025 10:00 до 30 Ное 2025 22:00
Реални отстъпки до -70% Не пропускайте 10 ДНИ с големи намаления на премиум бюти марки!"

* Black Week в Deichmann
до 50% на голям брой артикули
Кампания валидна от 20 Ное 2025 10:00 до 30 Ное 2025 22:00

*CROPP BLACK DROP
Кампания валидна от 21 Ное 2025 10:00 до 27 Ное 2025 22:00
Промоция в магазина по време на Черната седмица:
• 50% отстъпка за втория артикул (за всички продукти)
• Продължителност: 21.11-30.11

ANDREWS - до 50 % от 01.11.2025 г. до 30.11.2025 г.

* Sport Vision & Buzz
Кампания валидна от 28 Ное 2025 10:00 до 30 Ное 2025 22:00
Sport Vision
Отстъпка: –30% на всички артикули в магазина

* От 21-ви ноември до 1-ви декември ще откриете Timberland, Napapijri, Skechers и Smartwool с намаление до 50%.
Виж целия пост
# 211
https://lego.bravostore.bg/collections/%D0%BD%D0%B0%D0%BC%D0%B0% … 20236312587510696
Виж целия пост
# 212
Чорапите pirin hil са пуснали черен петък, важи и промокода friends за безплатна доставка до врата и минимална отстъпка още.
Търся тава за фурна нещо като марката биалети - по скъпа, но хубава.
Виж целия пост
# 213
На Дъглас намалението само онлайн ли е, във физически магазин дали имат ?

Заинатила съм се, това е ясно Laughing
Само за 1 продукт за по малко от 100 лв. трябва да платя 5 лв. доставка до техния магазин, 6 лв. до моя адрес.
Виж целия пост
# 214
На Дъглас намалението само онлайн ли е, във физически магазин дали имат ?

Заинатила съм се, това е ясно Laughing
Само за 1 продукт за по малко от 100 лв. трябва да платя 5 лв. доставка до техния магазин, 6 лв. до моя адрес.


Това със доставката явно е нещо извънредно, защото аз съм поръчвала с безплатна доставка до магазин, а и в общите им условия така си и пише:

Потребителите могат да поръчат online от douglas.bg и да посочат опция за доставка - "Взимане от магазин", като по този начин ще се възползват от БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА, без значение от стойността на своята покупка.

Намаление ще има и във физическите магазини, пак според сайта им:

ПРЕДПРЕМИЕРА - кампанията BLACK FRIDAY до -40% на ВСИЧКО е активна един ден по-рано ОНЛАЙН на www.douglas.bg и в DOUGLAS APP  от 19.11.2025 г. и е валидна до 23.11.2025 г.

» Във физическите ни магазини кампанията стартира от 20.11.2025 г. и е валидна до 23.11.2025 г.
Виж целия пост
# 215
Взехме тенджерите , сега и приборите които изпуснахме ако намерим:)
Виж целия пост
# 216
И прибори има в Амазон.  Преди малко гледах
Виж целия пост
# 217
Златна рибка са пуснали офертите по-рано. Това, което гледах, обаче е "изчерпано" 😊
Виж целия пост
# 218
Аз поръчах от рибката, но като отида на място да си взема поръчката ще погледна и за други неща. Впрочем, имам дифузер от тях за овлажняване и арома терапия и съм супер доволна. Дори се чудя дали да не взема още един.
Виж целия пост
# 219
И аз купих някои неща от Рибката с 30-40 % намаление. Копринените калъфки са се появили отново, с 30 % намаление са.
Виж целия пост
# 220
Това със доставката явно е нещо извънредно, защото аз съм поръчвала с безплатна доставка до магазин,
и аз така

Ох дами с тези тенджери ме вкарахте в немския амазон и няма заспиване тази вечер.
Виж целия пост
# 221
За щастие, нищо не ме грабна от ЗР. Миналата седмица се засилих като си мислех, че е ЧП в ЗР и взех шампоани Керастаз и сега гледам, че са по-скъпи с 3 лв. Обаче са много коварни. В имейла за потвърждение няма цени. Влизам в профила да сравня цените и на другите неща, които взех. И там няма подробна поръчка. Пише само - изпълнени. Шампоана го имам на скрийншот, че го пращах на мъжа ми и от там видях, че са с 3 лв по-скъпи сега. Ще нагласям поръчката от миналата седмица, за да сравня цените. Много мразя така. Черен петък по български.
Виж целия пост
# 222
На Дъглас намалението само онлайн ли е, във физически магазин дали имат ?

Заинатила съм се, това е ясно Laughing
Само за 1 продукт за по малко от 100 лв. трябва да платя 5 лв. доставка до техния магазин, 6 лв. до моя адрес.

Не, има си намаление и във физическите магазини, от днес.
До магазин в момента доставката е платена, 4.99, явно гледат в магазините служителите да обслужват клиенти, а не да се занимават с доставката. Безплатна е доставката с Еконт и Спиди, като мисля на Спиди имаше и безплатна до адрес. Аз предпочитам до офис, защото ми е близо и не искам да чакам кога ще дойде куриер.
Виж целия пост
# 223
Поправям се. Имам цени в имейла. Ето поръчката ми от 14.11

В нея имам подарък мостра и четка за скалп като от четката ми бяха изпратили два броя.
Тук са същите неща от сега. Шампоана на Керастаз са 2 бр, но не се вижда от скрийншота.

И не ми дава да си избера никакви подаръци.
Разлика: 15 лв. Честит черен петък 😂
Виж целия пост
# 224
People Ok WomanPeople Ok WomanPeople Ok Woman
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия