Черен петък 2025 - тема 2

  • 82 376
  • 936
# 495
Някой може ли да препоръча раница, подходяща за ръчен багаж, на сносна цена?

Немският Амазон са ми пращали и с Еконт, и с Express One. Първите доставиха до врата, вторите ми загубиха някъде пратката.
Виж целия пост
# 496
Аз ползвам най-обикновена раница тип ученическа. Моята е на Nike в момента, иначе съм ползвала и разни имненни и безименни марки. Не е толкова специфична раницата за ръчен багаж стига да не е някоя грамадна - тип туристическа.
Виж целия пост
# 497
Аз съм с раница за лаптоп на Targus и ми беше супер удобна, събираше страшно много багаж, но се отпуснаха презрамките и е за смяна. По-широка беше, но все пак се побираше в клетката за ръчен багаж. Гледах в Амазон, но дъно от 15-16 см ми се струва тясно като че ли.
Виж целия пост
# 498
Знае ли се до кога са намалените цени за ЧП в немския Амазон ?
До 1 декември.
Те с какво доставят?
Досега съм си получавала пратките с Еконт.
Виж целия пост
# 499
Знаете ли в магазините на Том Тейлър кога ще е намалението? Предишните години е преди черен петък .
Имаше намаление 35% на всички продукти за членове предната седмица от петък до неделя. В магазина споменаха, че тази седмица ще е черния петък с 30% отстъпка.
Виж целия пост
# 500
Някой има ли представа Lush дали правят черен петък?
Виж целия пост
# 501
На 19 поръчах от Гален, утре пратката ще е в офис на Спиди.
Виж целия пост
# 502
Някой може ли да препоръча раница, подходяща за ръчен багаж, на сносна цена?

Немският Амазон са ми пращали и с Еконт, и с Express One. Първите доставиха до врата, вторите ми загубиха някъде пратката.
Ние сме с тези https://www.decathlon.bg/p/324098-649022-sporten-sak-essential-20-l.html
Виж целия пост
# 503
И при мен много бързо дойдоха Рибката и Дъглас .От както открих тези стик сенки за очи на Николета се родих. Гримирам се за 5минути,  често нямам време да вадя четки , сенки. Скоро пак имаха 40%. Спиралата и моливите са супер.  Ползвам всичко . Нали се сещате, че не ги прави тя, проверявала съм съставки, изчистени са.
Виж целия пост
# 504
Поръчах в петък от рибката и нямах все още потвърждение, но след кано им писах вчера ми отговориха много бързо, че пратката вече е в магазина и мога да я взема. Така че съветвам да ги подсетите, ако ви бавят
Виж целия пост
# 505
Момичета , да ви питам някой поръчвал ли си е козметика и по точно шампоани, масла и тн, от озон? Тъй като комплекта за коса от който имам нужда там е най евтин, дали са оригинални? Никога не съм поръчвала от там
Виж целия пост
# 506
Оригинални са.
Виж целия пост
# 507
Търся слушалки за превод в реално време. Да могат да правят превод без Интернет. Какво можете да ми предложите?
да не би да бъркате темата?
Виж целия пост
# 508
Момичета , да ви питам някой поръчвал ли си е козметика и по точно шампоани, масла и тн, от озон? Тъй като комплекта за коса от който имам нужда там е най евтин, дали са оригинални? Никога не съм поръчвала от там
Поръчвала съм парфюм и беше оригинален.
Виж целия пост
# 509
Здравейте!
Някой има ли информация дали Пандора ще имат някакви намаления скоро?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия