Черен петък 2025 - тема 2

  • 82 371
  • 936
# 570
Дали в Мохито е минал черният петък вече?
Виж целия пост
# 571
Прайма се отказва за секунди през профила . Влиза се на "Your prime membership" и се канселира членството . Дори и да канселирате днес, запазвате привилегийте си за периода за който сте абонирани . Членството се прекратява от датата, в която изтича абонамента и не Ви дърпа такси от тази дата.
За 2.28  лева по нагоре , това според мен е блокирана само сума , понякога амазон го правят ,за да проверят метода на плащане . А Сумата е такава , защото явно настойките на поръчващия са в лева , а не в евро .
Виж целия пост
# 572
Barecare дали имаха черен петък? или тепърва предстои?
Виж целия пост
# 573
Май им мина.
Виж целия пост
# 574
Мина на BareCare, имаха 40% на всичко
Виж целия пост
# 575
Много са добри лидълските таблетки за съдомиална. Аз също ги чупя на 2, но миалната ми е малко по-малка, 9 комплекта. Повечето скъпи капсули/таблетки ми оставят химична миризма по съдовете, което не ми харесва.

Може ли да кажете каква е съдомиялната и да дадете отзиви, защото поради липса на място ние търсим малка. Благодаря!
Kateriza  Моята миална е вече на над 15 години, преди 2009г е купувана. Беко е, не ми е правила проблем от купуването, но това не означава, че сегашните модели на същата марка ще са с такова качество.

Таблетките на Лидл са твърди, като тези от първата снимка трябва да им се маха фолиото и после лесно се чупят на ръка. Вторите са с разтворима обвивка, затова се налага с нож да се режат. Вярно е, че може да надраскат чаши от по-финно стъкло.
Виж целия пост
# 576
Някои сайтове дърпат по 1 лира/евро/долар, докато верифицират плащането и после връщат сумата. Тези 2,28 ми приличат точно на една лира по доста дървен курс на банката.
Виж целия пост
# 577
Здравейте! Къде очакваме черен петък в следващите дни, повечето отминаха, но ако се разбрали за някой, който предстои…?
Виж целия пост
# 578
Назад са публикували кои магазини предстоят ...
Здравейте! Къде очакваме черен петък в следващите дни, повечето отминаха, но ако се разбрали за някой, който предстои…?
Виж целия пост
# 579

Ех! Изпуснах - дали ще има отново?
Виж целия пост
# 580
Сега получих имейл от Sinsay , че утре започва черния петък. Пише , че ще е само онлайн. Може пък да има нещо интересно.
Виж целия пост
# 581
Те и до сега имаха ЧП - имаше безплатна доставка и намаления до преди няколко дни. И дават повече точки от обичайното.
Виж целия пост
# 582
Виж целия пост
# 583
Все още се оглеждам за оферта за цветен лазерен принтер, мфу, но за сега не виждам такава.

Диван си поръчахме от виденов. Столче за кола от рая, ще се оглеждам и за преграда за стълби за деца. Нямам идея каква да е
Виж целия пост
# 584
Може ли линк към дивана, че ние не можем на нищо да се спрем?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия