Черен петък 2025 - тема 2

  • 82 360
  • 936
# 660
Някъде да сте виждали намаление на  дамски чанти или по-скоро ранички за ежедневна употреба (кожени)?
Тези, които получихте Амазон доставките, с какво дойдоха?
Моята пише , че ще дойде на 8.12 ,но няма да съм у дома и се чудя дали мога да пратя на друг адрес
Виж целия пост
# 661
Здравейте! Търся спешно в кои магазини за техника и мебели има добри намаления?Simple Smile
Благодаря предварително за отговорите ❣️
Виж целия пост
# 662
PNG Панагрище с намаление до 70% (повечето са с 20%) от днес до неделя.

Aquaphor шишетата ги видях на 23лв. някъде, май в Озон, без да съм 100% сигурна.
Виж целия пост
# 663
Да сте срещали електрическа пътека за бягане, търся нещо бюджетно
Виж целия пост
# 664
50 фактор пази 2 часа. Няма как да не подновиш. Аз не го правя като съм с грим. Слънцезащита, която не се подновява не съм чувала. Ще да е нов маркетингов трик.

Ванче, прочети повече информация, има слънцезащити, които пазят цял ден от години не използвам други.
https://escentual.com/blogs/editorial/top-ten-ultrasun-bestselle … pQ8EbnUytpRn6oqw-

По общо правило слънцезащитата трябва да се подновява на 2 часа, защото се потим, пипаме, може да я забършем. Това е същия рекламен трик, който казва, че Х дезодорант предпазва 24 часа от изпотяване или У фон-дьо-тен издържа 18 часа. Ако легнем и не се движим, потим, мием и не правим нищо друго, сигурно и слънцезащитата ще ни предпази цял ден, с дезодоранта няма да се изпотим, а фон-дьо-тена на 16-я час ще изглежда като току що сложен.
Виж целия пост
# 665
Да сте срещали електрическа пътека за бягане, търся нещо бюджетно

На сгъваема от Тему съм хвърлила око. Но аз по-скоро за ходене под наклон ползвам, не точно за бягане, та не знам на вас дали ще свърши работа.
Има такъв модел на Xiomi в citytel.bg.
Виж целия пост
# 666
Благодаря ви ще погледна
Виж целия пост
# 667
Някъде да сте виждали намаление на  дамски чанти или по-скоро ранички за ежедневна употреба (кожени)?
Тези, които получихте Амазон доставките, с какво дойдоха?
Моята пише , че ще дойде на 8.12 ,но няма да съм у дома и се чудя дали мога да пратя на друг адрес
Последните 4-5 пратки са всики с Еконт, но ми ги оставя в офис защото "Временно доставката до посочения от вас адрес не е възможна."
Виж целия пост
# 668
Здравейте, кога са най- добрите намаления за парфюми сега или по Коледа?
Виж целия пост
# 669
Да сте срещали електрическа пътека за бягане, търся нещо бюджетно

В Sport Depot в момента има намаление. Аз от там си купих бягаща пътека, имаха намаления преди да пуснат официално черен петък. Сега гледам, че цените са намалени още. Нашата е LOTTO FITNESS Smart Бягаща пътека VIVO 15 км / 2.5 HP. Ползваме я двете с дъщеря ми, тя бяга, а аз ходя само. При активно ползване вече месец, съм доволна.
Виж целия пост
# 670
Здравейте, някой ходил ли е в магазина на Теодор,  дали има реални намаления?
Виж целия пост
# 671
Здравейте, някой ходил ли е в магазина на Теодор,  дали има реални намаления?

Теодор и да имат намаления, качеството им е толкова ниско, че пак би била неадекватна цената. Преди години имаше прилични неща, но последно с мъжа ми се въртяхме часове в магазина, за да успеем да изберем каквото и да е за стойността на един ваучер. Много, много са си развалили продуктите.
Виж целия пост
# 672
...
Тези, които получихте Амазон доставките, с какво дойдоха?
Моята пише , че ще дойде на 8.12 ,но няма да съм у дома и се чудя дали мога да пратя на друг адрес
И този път до домашен адрес с Еконт.
Виж целия пост
# 673
Някъде да сте виждали намаление на  дамски чанти или по-скоро ранички за ежедневна употреба (кожени)?
Тези, които получихте Амазон доставките, с какво дойдоха?
Моята пише , че ще дойде на 8.12 ,но няма да съм у дома и се чудя дали мога да пратя на друг адрес

В нашия квартал няма Еконт куриер от 2 години и пратките винаги са до офис, инак видях, че е както обичайно с FAN до България. За всичко, което получавам с Еконт, имам известие и оттам управлявам в кой техен офис да получа пратката, защото последните две ми ги беше пратило в офис,  който е в съседен квартал, но много далече. Въобще не харесвам това положение, че няма куриер и трябва сама да обикалям да си събирам пратките с уж безплатна доставка до адрес.
Виж целия пост
# 674
Много съм любопитна но защо ходите под наклон ?
Да сте срещали електрическа пътека за бягане, търся нещо бюджетно

На сгъваема от Тему съм хвърлила око. Но аз по-скоро за ходене под наклон ползвам, не точно за бягане, та не знам на вас дали ще свърши работа.
Има такъв модел на Xiomi в citytel.bg.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия