КГБ = Клуб на Готините Баби - 241

  • 20 484
  • 735
# 105
Ранела, честита да е малката Кати - здраве и весели игри! Sparkling Heart
              Фло, благодаря! Питах, защото явно нещо съм изпуснала. В ЛС от Мамси пише друго и за това ,като неразбрала пак питах!
Виж целия пост
# 106
Здравейте дами!
Честит празник, а на именичките
да бъдат честити и с гордост да
носят красивото си име.
Последна седмица за този месец.
Времето е безкомпромисно и
ето заедно минахме през него.
Срещата ни в КГБ е знакова и
доказва приложението на новите
технологии, но човека е важен.
Радвам се, че ви познавам и всяка
среща е празник.
Обичайте и бъдете щастливи!
Виж целия пост
# 107
Фло, не беше ли обратното - доставката да е за сметка на получателя? Тема 240, постове #302, #303, #304. Вече съвсем се обърках🤔
Виж целия пост
# 108
Ммм, не е лесно да живееш с принц  Simple Smile Wink , хич даже  Simple Smile . И да не си мислите, че аз съм принцесата, ммм- не,  не сте познали Simple Smile .
Едни планове имАх за днес, то друго станА Simple Smile . Тамън се бях сгласила - красива, прекрасна Simple Smile  и току  да хвана пътя, на където ми видят очите, и като пекнА  едно слънце, ти да видиш Simple Smile Simple Smile .. И принца, като ме видЕ кв'о съм си наумила, да излизам без него, от вратата ме върнА - ,,къде си тръгнала, чистачката е отпуска, я се връщай и  хващай парцала Simple Smile "" И то да е само парцала ... извадих прахосмукачката, ами то торбичката и пълна с космаци и прахоляк, тръбите  и и те космясали, хайде първо чистене на прахосмукачка, после дизенфекциране на подове, после миене на баня, смяна на чаршафи, пускане на пералня, простиране, абе всичко по реда си. А принц Чарли и малкото пръстче не си мръднА да удари едно рамо на баба си , само се чуди на кое легло да се изтегне - той си има три собствени и чат - пат и на моето се разполага.
Сега малко почивка да се пооплача и ставам да прибирам пране, времето е чудесно ама да излезеш, па да се не върнеш Simple Smile  , не в къщи да се правиш на Пепеляшка...
Разминах се и със спорт, и със задачки, ама и утре е ден...
Ставам да дооправя и да затварям врати и прозорци, че слънцето се завъртя и вече не грее вътре и ще захладнее.
Хайде, хубав следобяд и ако може,  не си давайте много зор. Използвайте хубавото време за по - приятни занимания.

П.п Прочетох Мамси -
за мен доставката е кой,  както си го реши.
Нямам против да си платя при получаване, но когато изпращам подаръка на моето другарче ще е за моя сметка. Тъй съм решила, и това е . Другото е дребнавост ...
Виж целия пост
# 109
Честит имен ден на Катетата на Фло и Ранелла - да са здрави, имената им да ги водят напред и нагоре и да им носят късмет

Сърдечно ви благодаря за стиснатите палчета - пътувахме туда-сюда до Павликени и обратно. Възхитена съм от отзивчивоста и културата на обслужване както в данъчната служба предишния път, така и в Службата по вписванията сега. Обгрижиха ме с усмивка и веднага, изчаках не повече от 10 минути да оформят документите. А можеха да ми кажат "След 3 дни", колкото е законовия срок. Дори не съм плащала за бързи услуги. Може би е малка община и нямат много работа, но съм сигурна, че не само това е причината. Просто въпрос на хора и характери.
Времето е разкошно - слънчево и ясно, оставен ден от лятото. Настроена съм минорно - пътувах и си мислех, колко верни са думите за продължителността на живота. Забързани в ежедневието, надпреварвайки се с времето, дори не забелязваме как живота изтича като пясък през пръстите ни. Не съм се чувствала толкова свободна, като волна птичка от детството си. Когато те подхване водовъртежа на училище-ваканция, университет-ваканции, работа-отпуск, семейство, деца, родители - просто не усещаш как времето лети. Сега някак всеки вече е поел пътя си, ти си улегнал и да работиш вече не ти е приоритет, това е твоето време. Може да отидеш където поискаш (според възможностите си), да правиш каквото решиш, без да ти нарежда някой кога и как ... Кой както си го направи - на мен ми харесва тази свобода.
Отивам малко да почивам - приятен следобед и на вас Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 110
Здравейте момичета! Честит празник на рожденичка и именячки! Всичко най - хубаво пожелавам!
От снощи съм с новото телефонче. Хич не му харесвам клавиатурата, днес ще искам да ми я сменят. Ще се наложи да ходя и до Уникредит - без очилата не се спогодихме с лицевото разпознаване. Добре, че са ми до блока. Чакам Тетин да ме смени и потеглям. През това време, както може би се досещате, съм под шипковия храст и пия кафе. Пералнята бълбука зад гърба ми за по-романтично. Шашав понеделник. После може би ще имаме гости. Ще ходя и да взема Дребосъчко от градина.
Чао баболинки!
Виж целия пост
# 111
https://www.facebook.com/watch/?v=1541670093635476
Мислехте да се скриете ,но  вече няма скрито-покрито. Всички видяха какви ги вършите.

 Много хубаво слънце днес, нека има за всички. И да продължи дълго.
Виж целия пост
# 112
Оууу, Борянка, ти пък от къде ни видЕ ?
И Чарли подрипа барабар с нас Simple Smile ..
А се пра,йм, че уж сме много рАботни Simple Smile
Виж целия пост
# 113

Къде без Чарли , обаче за кокошките се замислих...
Виж целия пост
# 114
Честит имен ден на Катетата на Фло и Ранела!
Честит рожден ден на снахичката на КАГ!
Честит имен ден на вчерашните именици на Мамси,Айша,Красива Бела и Макавели!
 Много здраве,щастие и любов за всички!

Прощавайте за закъснението! Тази сутрин,тъкмо се наканих да прочета ,какво сте писали и да се обадя и аз,но пристигнаха майстора и сина ми и отложих всичко.Чак сега разбрах,че пак имаме именици.
 Момичета,благодаря ви за хубавата среща!Благодаря на домакинята за гостоприемството!Искам да ви кажа,че всичко беше много вкусно.Портокаловия кейк беше чудесен!Мисля,че го имаме в рецептите от старо време от една дружка,която вече не пише тук.Туршиита на Мериан и Тану опитах-уникални.Тази на Макавели беше свършила за закъснелите,но чух отзиви,че е разкошна.Жана моли за рецептата на туршията на Тану.Сладкишите на Мамси,Мериан,Тони и Нами ме изкушиха,та зарязах пак диабета.Много сполучливи и вкусни.Тази Нами прави чудеса!!!Имаше още много вкуснотии-питка,дроб сърма,пелмени,салата тип руска,но по-хубава...Червеното вино на Жана опитах и много ми хареса.
  Много хубава среща беше.Дано скоро да се повтори при Дядото или при китаеца.
Виж целия пост
# 115
Борянка,
,,Ти не мЪ, гледай, чИ съм капелата и аз съм от селата..."" как беше таЯ приказка.
Не мЪ гледай, че съм калдаръм кокона, ,,закваската"" ми е селска.
Да изброявам ли в първите ми двайсет години какъв добитък се е отглеждал/ отглеждали са го,  в бащиния ми дом  -  почвам. Котки, кучета, кокошки, патки/ гъски ( не знам едно и също ли е) , пуйки , зайци, кози, овце, прасета, телета и магаре. И с това се е занимавал само баща ми, влечеше си го, светла му памет.
Виж целия пост
# 116
Тя и  моята закваска и не само закваската така, за теб ясно ,заквасена си. А софиянки кво -  и те ...Обаче по-добри сте от националния отбор.
Виж целия пост
# 117
Ааа не знам, софиянките са друга бира Simple Smile .
Аз за себе си казвам- софиянка в повече съм аз Simple Smile
Виж целия пост
# 118
То да не прилегне човек - все ще изтърве нещо ...
Борянка, КГБ ти е тясно май - ти си от ЦРУ - как само ги разконспирира Joy
Виж целия пост
# 119
Дрон, нови технологии. И  любопитство.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия