
Фло, благодаря! Питах, защото явно нещо съм изпуснала. В ЛС от Мамси пише друго и за това ,като неразбрала пак питах!

, хич даже
. И да не си мислите, че аз съм принцесата, ммм- не, не сте познали
.
. Тамън се бях сгласила - красива, прекрасна
и току да хвана пътя, на където ми видят очите, и като пекнА едно слънце, ти да видиш
.. И принца, като ме видЕ кв'о съм си наумила, да излизам без него, от вратата ме върнА - ,,къде си тръгнала, чистачката е отпуска, я се връщай и хващай парцала
"" И то да е само парцала ... извадих прахосмукачката, ами то торбичката и пълна с космаци и прахоляк, тръбите и и те космясали, хайде първо чистене на прахосмукачка, после дизенфекциране на подове, после миене на баня, смяна на чаршафи, пускане на пералня, простиране, абе всичко по реда си. А принц Чарли и малкото пръстче не си мръднА да удари едно рамо на баба си , само се чуди на кое легло да се изтегне - той си има три собствени и чат - пат и на моето се разполага.
, не в къщи да се правиш на Пепеляшка...
..
.
Препоръчани теми