Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир след Рибарче/Златно момче и в живота. Проекти и колеги - Тема 96

  • 57 812
  • 739
# 315
Здравейте !
Пожелавам ви един прекрасен ден ! Бъдете с любимите хора , купувайте подаръци , мечтайте , четете хубава книга , гледайте  интересен филм  -   изживейте го пълноценно този  неповторим ден !
Ако имаме новини - добре ! Ако нямаме - пак добре ! Важното е да сме тук , да ни  има .

Благодарна съм за всичко , което качвате в темата !

Виж целия пост
# 316
Ками Heart

Сет има, момичета. Тази седмица снимат нонстоп, дано пуснат трейлър следващите дни Heart Eyes

https://x.com/i/status/1999771994091577804
Виж целия пост
# 317
Малко клюки нося Grinning

Първо от сета на ABI



Който ще се излъчва вторник, според Бирсен



Според едни араби:



Снощи пиара на сериала ни е продължил с пълна сила. Нашия Ромео (Онур) останал в дома на Хандето. Изглежда сериозно залага на тази пиар линия хахахаха



И пак за Онур, който се оказа бивше гадже на Назлъ Сабанджъ, преди Хаджъ (2014 година). Гледай го ти нашия любовник Grinning

Виж целия пост
# 318
Добро утро, момичета Kissing Heart Да имате уютна и спокойна неделя Heart



Нищо ново няма, но понякога липсата на новини също е добра новина хахаха
Ире, много се смях снощи Stuck Out Tongue Winking Eye Само дано новината за отлагането на Плачи, моя любов не е вярна. Няма ли да пускат вече трейлър на BBSO? То не остана до 14 февруари Thinking

Виж целия пост
# 319
Добро утро и от мен, дами,

Хахаха и аз много се смях с клюките, Ире, забавляват ме тези личности, вала...

Явно всичко ще бъде след празниците, но съм окуражена за АБИ-то. Май снимат яко, дано е така.

За Афи - аз пак казвам, чакам си Пера най-вече.

За Рамо - не знам какво да чакам, ааа за ББ... не съм ентусиазирана...ще видим "химията"  между Мерт и Мирай.
Всъщност тя, химията ще я има, но не такава, каквато беше в нашия сериал, така че ще видим и двамата в предксазуеми за тях действия и изпълнения.



Иначе започна предколедното Брауново движение на хора, незнаещи къде са и за какво са, което ми е "любимо"Yum

Хубав ден от мен засега, дами...
Виж целия пост
# 320
Хубав ден и от мен ! Коледното настроение вече ме тресе яко Grinning
Чакам хубави новини за  ABI.  Чакам си селфито с Кенан .  Междувременно слушам една друга невероятна млада дама - Анастасия Высоцкая, руска саксофонистка.



Поне Наги да се покаже отнякъде.

Виж целия пост
# 321
Здравейте,
Извинявайте, че се намесвам, но това е новата кола на Ханде. Клюкарският сайт веднага изтри сторито си, когато разбра, че няма новина и това не е колата на Онур.

Още веднъж извинявайте за " нахлуването", но да бъдем коректни 😃
[quote author=Irina Kiryakova

Снощи пиара на сериала ни е продължил с пълна сила. Нашия Ромео (Онур) останал в дома на Хандето. Изглежда сериозно залага на тази пиар линия хахахаха



[/quote]
Виж целия пост
# 322
Здравейте Благодаря за всичко споделено

https://www.instagram.com/stories/afrasaracoglu/

https://x.com/LibreSports/status/2000186815840440742

Виж целия пост
# 323
Здравейте,
Извинявайте, че се намесвам, но това е новата кола на Ханде. Клюкарският сайт веднага изтри сторито си, когато разбра, че няма новина и това не е колата на Онур.

Още веднъж извинявайте за " нахлуването", но да бъдем коректни 😃
[quote author=Irina Kiryakova

Снощи пиара на сериала ни е продължил с пълна сила. Нашия Ромео (Онур) останал в дома на Хандето. Изглежда сериозно залага на тази пиар линия хахахаха



[/quote]

Като говорим за коректност, тогава и теб да помолим за такава Blush Не може да се приписват любовните подвизи на Ханде, като някакъв пиар на сериала на Афра, нали? Аз никъде не видях да тагват Ханде заедно с тага на ABI, понеже името й носело трафик, както твърдиш. Самата Афра носи достатъчно трафик. На всичкото отгоре, Афра не веднъж е оказвала подкрепа на Ханде. Нека не си ги мерим, моля! И нека запазим добрия тон Blush
Виж целия пост
# 324
Здравейте Hug
Извинявам се, ако съм подвела с грешна информация Blush

Днес сета е от тъмни зори и все още продължава. Струпани са много каравани, явно снимат мащабни сцени. Дали не е сватбата Thinking



Мерт Демирджи гледа футбол в почивките Grinning



Последни обновления от youtube канала

Виж целия пост
# 325
Добро утро, момичета Kissing Heart Да имате хубав ден и страхотна нова седмица Hug



Този ИИ ми хареса, на Афрош всички роли й отиват Heart Eyes



Малко и Мердо да разходя Grinning



Дирен на сета вчера Grinning



Сигурно и той сватбар Joy
Виж целия пост
# 326
Гюнайдън, къзлар,

Наш Мерт е обявен за най-елегантния турски мъж за 2025 год. уау...

Добре се спретва момчето, но елегантен...не бих казала. Сигурно критериите ми за елегантност и брандове са различни от турските.
Нейсе, важното е, че Мерт е на върха, йееее!



Хубав ден ви желая и не се щурайте много много предколедно:sweat_smile:
Виж целия пост
# 327
Афито на сета (вчера), следете бялата качулка Heart Eyes

https://www.instagram.com/stories/tatarka_v_istanbule/3787466203199986318

Виж целия пост
# 328
Привет Blush

Чакам Афра днес с нетърпение Heart Eyes

Виж целия пост
# 329
Със бялата качулка
пристига тя на сет
На нашата сладурка
да снима иде ред

Със кученце на рамо
с усмивка на лице
Зърнем ли я само,   
сме на седмото небе
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия