Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир след Рибарче/Златно момче и в живота. Проекти и колеги - Тема 96

  • 57 825
  • 739
# 345
Сериалите във вторник Sunglasses



Прекрасната Истанбул Heart Eyes

Виж целия пост
# 346
Добро утро



Още едно видео

https://www.instagram.com/reel/DSV-M6SAc1D/?igsh=MXFtbGo4MG5iYW93
Виж целия пост
# 347
Добро утро, момичета Kissing Heart Да имате хубав и спокоен ден Hug

Нямам търпение вече да гледам тази красавица Heart Eyes

Виж целия пост
# 348
Привет Blush

Липсват ми тези сладури Heart Eyes





Новото актьорче си го бива Smirk

Виж целия пост
# 349
Ире, да сложа тогава и другия ни кифльо - Мерт Демирджи Grinning



Тези се сетили за Сейфер и голямата им любовна история Grinning
Аз имам забележки към нея, особено от страна на Ферит в трети сезон. Хеле като уж се събраха младите Smirk

Виж целия пост
# 350
Heart



Много красива Heart Eyes

Виж целия пост
# 351
Малката сладуранка Heart Eyes



Виж целия пост
# 352
Малко архиви Sunglasses



Мерт бей в собствен стил Heart Eyes



Smirk



Днес има ли сет, няма ли... Всеки е по собствени дела, дано видим и главните ни герои къде са Heart Eyes

Виж целия пост
# 353
Привет, дами,

Аз се надявам на по-забързано темпо на заснемане на А.Б.И. за да можем да се насладим на играта на двамата главни в сериала - Афра и Кенан. А и нямам нищо какво да гледам в момента, нямам и желание, като че ли.
За Мерт бей - май скоро няма да го видим  на екран, имам предвид Юсуф.
Къде ли ще запраши този наш герой, любител на тениса и скъпите часовници?

Виж целия пост
# 354
От сутринта има сет на това място. Предполагат, че снимат Доан преди да се върне в Истанбул.



Върбанова, аз залагам, че няма да замине никъде Smirk
Виж целия пост
# 355
Еве, хахаха приемам - аз също не мисля, че ще замине, но за спорта приемам облога.
Не знам на какво да се обзаложим - хахаха не сме двойка за да имаме бебе, нито ще се записваме в университет,
шегичка, цитирам любимия ни сериал.

Виж целия пост
# 356
Привет Heart

Според Бирса утре вечер трябва да имаме радост. Хайде,дано Heart Eyes

Виж целия пост
# 357
Привет Heart

Според Бирса утре вечер трябва да имаме радост. Хайде,дано Heart Eyes



Айде дано! Утре имало важен мач и предполагаха, че ще пуснат фрагмана по него време Heart Eyes
Виж целия пост
# 358
Йес беее Heart Eyes

Джем Карджъ на сета днес Grinning

Виж целия пост
# 359
Мерт Blush



Heart Eyes



Сет

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия