💪"Игри на волята: България" - сезон 7 (2025) - тема 12 (24.11 - 30.11)

  • 188 353
  • 3 336
# 1 665
Просто си го представих: "Сядайте сега тук под върбите, момичета, докато фризьорката тупира прическата на Калинката, после и вашите плитки ще оправи. Алекс, водим ти бръснар, ама само за главата - трябва малко сурова мъжественост да покажем в тези условия. Траян, никаква тениска за теб. В изолатора стоиш само разсъблечен."
Виж целия пост
# 1 666
Тези двамата от Надкаст са ми толкова досадни и пристрастни, че пробвах дваж-триж да гледам безкрайно дългите им интервюта, но просто не стават за гледане. Те не оставят и събеседниците си да говорят. Единият - по-грозничничкият е постоянно дуднещ и недоволен от нещо. Другият, по-позитивният уж, каканиже като латерна, бетер някоя тетка на пазарЯ.
Виж целия пост
# 1 667
Блатната вещица
Виж целия пост
# 1 668
Охх...като пиле на грил е. Ама някак коафирано. Sweat SmileSweat SmileSweat Smile
Ама чей малко, тая на колко години е, че и като малка да е била културистка?
Виж целия пост
# 1 669
Просто си го представих: "Сядайте сега тук под върбите, момичета, докато фризьорката тупира прическата на Калинката, после и вашите плитки ще оправи. Алекс, водим ти бръснар, ама само за главата - трябва малко сурова мъжественост да покажем в тези условия. Траян, никаква тениска за теб. В изолатора стоиш само разсъблечен."

Само Чикагото не допуска фризьор до къдриците си, той е номер 1 и никой не може да му направи по-хубава прическата Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 670
Траян, никаква тениска за теб. В изолатора стоиш само разсъблечен."
Изпрали са ги на висока температура неговите тениски и са се смалили, не е нещо нарочно
Виж целия пост
# 1 671
На крака си е  татуирала автопортрет  🐍
Виж целия пост
# 1 672
цицките по-голями от главата ѝ. от глад и те се смалиха Simple Smile
Виж целия пост
# 1 673
Провалените сюжетни линии на продукцията този сезон.
1. Шопа - главен герой и потенциален финалист.
2. Епичен дуел между Калин и Шопа.
3. Директна елиминационна между Д-р Пекин и Ръждавичка във финалното племе или малко преди него на тежко трасе
4. Отпадането на Д-р Пекин преди финалното племе.
5. Отпадането на Ръждавичка преди финалите. Според мен от продукцията са я виждали в топ 3. Аз като ви казвам, че няма нищо сигурно на този свят... Всяка игра си е риск. За това дори и най-великите и обичани образи нямат повече от 3 елиминации на сезон. Някои и 2 нямат.
6. Равностойна и интересна втора фаза. Тук избраха да съсипят едно племе и цялата фаза 2 само за да стопират бъдещи Томовци. Махнаха и стопанството заради него.
В някаква степен за това носи вина Томи. Те можеха да го покрият, но не го сториха.

А това за което аз лично ги виня е, че с честите намеси зад камера провалиха играта на много участници, включително и на моята Ръждавичка. Но не само тя е прецакана, че игра с продукцията вместо срещу съперниците си.

Виня ги и за това че не използваха по-дълго време силата на Ф4.
Вместо да се чудеха как да ги разбият можеха да изградят сценарий около тях и да измислият достойно и силно каре техни съперници. И щеше да стане като в комиксите.

Често те не виждат там на терен потенциал, който после ние зрителите виждаме и се чудим защо този или това нещо е така оставено в нищото...
Виж целия пост
# 1 674
Четох, четох, четох... Оляли сте се! Joy

Снощи - скука. Недолюбвам такива статични игри. Айде помни цвета, айде помни фенерчето, айде забрави си чорапите...
Това, което ме впечатли, е как Калин и Мимето са на два различни полюса като хора.
Калин заяви, че парите не го интересуват.
Мимето сподели как ще си има парички... Б@хти боклука е това нещо!

Поне тази вечер ще има движение по терена.
Виж целия пост
# 1 675
В момента нямат нито един интересен личностен конфликт.
Нито силен антагонист срещу който да изпратят своя герой или обратното.

Поне ми остава надеждата да гледаме красиви битки. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 676
Само Чикагото не допуска фризьор до къдриците си, той е номер 1 и никой не може да му направи по-хубава прическата Heart Eyes

Горкият, пази си трансплантираната коса като очите си. Даже всички снимки като плешив е трийнал в профила си. Разбирам го, това е бич за суетен човек като него.
Виж целия пост
# 1 677
Чикагото е бетер Благо Джизъса, хаха
С тяхната усмивка няма от какво да се притесняваш ако изгасне тока... Grinning
Виж целия пост
# 1 678
цицките по-голями от главата ѝ. от глад и те се смалиха Simple Smile

На тази снимка има повече глад, отколкото в игри на волята изобщо 😅 ето защо не могат да я бутнат Радето с глад, тя това си го може
Виж целия пост
# 1 679

Ха открийте 10те разлики😄
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия