💪"Игри на волята: България" - сезон 7 (2025) - тема 12 (24.11 - 30.11)

  • 188 452
  • 3 336
# 2 775
От всичките 8 човека останали във формата, Радостина само заслужавала да спечели. Grinning
И вярвала, че жена ще спечели.
Радостина е промила мозъците на всички жени този сезон. Не Пекин, а Радостина.
Мишето пляска с ръце. Grinning
Виж целия пост
# 2 776
Ама наистина какво беше това от Сапунджиева?!
Ох, някой хора наистина си губят и малкото ум като влязат в тия игри
Виж целия пост
# 2 777
Чикагото за Миро и Радостина: …”защото те са най-богатите ДВЕТЕ с Радостина!” 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 2 778
Чикагото започна да смята грошове и да мисли.
Никога не е късно.
Дано да се събере с Калин и Алекс.
Виж целия пост
# 2 779
Мирко, жените, полите, завет, сянка......мантри!
Продукцията, в сезон 8 накъде по-надолу?

Приветствам махането на глада, лошите локации и издевателствата над всички играчи.
Виж целия пост
# 2 780
Броят, броят силните мъже, ма то всичките изброиха. Joy
Виж целия пост
# 2 781
Чикагото не е комплексен според Ради и Ники.
Явно масово го подценяват Чикагото...
Виж целия пост
# 2 782
Радостина и болната амбиция за жена-победител...Ми тя тази, която евентуално можеше, не е в играта.
Виж целия пост
# 2 783
Много им пречат Алекс и Калин на дон Миш и бате Гацю .

Не знам как ще догледам финала с участието на
Бате Гаце
Дон Миш
Тинятява и
Дупелета

Много са ми неприятни ) ама много .
Виж целия пост
# 2 784
Ще прозвуча като някой конспиратор знам, но от къде се появи тази омраза към Чикагото. Зад камери почвам да се чудя дали не прави нещо
Виж целия пост
# 2 785
Не мога да понасям нито жените във, нито извън резиденцията. Като погледна миро и жабостина, ставам агресивна. Лошото на гледането в реално време е,че не мога да превъртам.
И очаквам радка да е последна днес.
Виж целия пост
# 2 786
Радка как описа простичко Мирко.
Виж целия пост
# 2 787
Траян наистина е най-ключовия човек в топ 8.
Мостът между две мъжки коалиции. Simple Smile
Виж целия пост
# 2 788
Гледах едно клипче на Калин в ютуб каналът му от влизането в пещарата "Колкина дупка"...почти 1200метра под земята и около 10 дни вътре. Гладът за него не е проблем.

Познавам много пещерняци.Със сигурност не гладуват, когато са на експедиция.
Виж целия пост
# 2 789
Миро иска да играе с Дино, Траян и Радостина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия