💪"Игри на волята: България" - сезон 7 (2025) - тема 12 (24.11 - 30.11)

  • 188 648
  • 3 336
# 2 925
Добре изигра ролята си Алекс. Simple Smile
Виж целия пост
# 2 926
Дино или Траян ще е вторият според мен
Виж целия пост
# 2 927
Ха, Раличка се сети за гъбките...
Виж целия пост
# 2 928
Ох тия двете наистина са егоисти
Виж целия пост
# 2 929
Алексче 🩵
Твърдо второ място , след Калин в личната ми класация .
Виж целия пост
# 2 930
Алекс Blue Heart Страхотен!
Поне продукцията първо накара да гласуват двете гъски и противниковата коалиция.
Виж целия пост
# 2 931
Кой ше е вторият номиниран??? Алекс е ясен.
Калин явно. Няма кой друг.
Алекс и Калин номинират Ради? Ако чикагото не зацепи да номинира Калин...
Виж целия пост
# 2 932
Лоооооол
Миро стреля по Калин.

Калин за Миро:
''Миро е шубе''

Лоооооооооол
Виж целия пост
# 2 933
Ралица днес , по изключение , кефи кефи ))
Виж целия пост
# 2 934
Кажи им го беееее,Калинеее!Миро е шубе Close
Виж целия пост
# 2 935
Кой ше е вторият номиниран??? Алекс е ясен.
Калин явно. Няма кой друг.
Алекс и Калин номинират Ради?
И тя ще извади анулета
Виж целия пост
# 2 936
Миро е шубе... Браво Калине 👏
Виж целия пост
# 2 937
Ох, ще умра от смях Grinning
Калинката: Миро е шубе!
Ама в очите, не зад гърба
Виж целия пост
# 2 938
Калин: Миро е шубе...и той кима утвърдително с глава...жалкар мижитурков, а ми и го потвърждава
Виж целия пост
# 2 939
Ааааааа, Чикагото се изложи.
Ръждавичка беше права.
Айде критикувайте ми пак Ръждавичка.
Знаех си, че Симона е права.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия