Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от dm, Lilly drogerie и други) - тема 99

  • 55 582
  • 741
# 90
И аз чакам талон на техните марки, но в календара има само Алверде и Ебелин. Искам на Балеа, Денкмит, Джеса, Дайн бестис, Миволис.
Виж целия пост
# 91
Имах 15% на ДМ марки, ама напазарувах вчера. От дневната томбола ми се падна.
Виж целия пост
# 92
Някой в темата за препоръчано от DM похвали Серум за ръце Hyaluron   https://www.dm-drogeriemarkt.bg/balea-serum-za-ratse-hyal … tml     и съм решила да го купя с талон Балеа -20%.
Дано ми хареса, както ми хареса и серумът за лице, който закупих след споделено положително мнение тук.
Виж целия пост
# 93


Ето това е календара и всеки ден има нови талони. В приложението малко по - надолу след дм лайф.
Виж целия пост
# 94
Знаем ги талоните от DM календара и обсъждаме, че не ни устройват.

DiaMia, която томбола имаш предвид? Талон за всички DM марки?
Виж целия пост
# 95
Има талон на Балеа , но е само за кремове за ръце и лосиони за тяло. А аз имам други любимци, които искам да подновя.
Надявам се утре да ни изненадат с новите талони.
Виж целия пост
# 96
Знаем ги талоните от DM календара и обсъждаме, че не ни устройват.

DiaMia, която томбола имаш предвид? Талон за всички DM марки?
Точно от календара ми се падна.
Виж целия пост
# 97
Не е ли еднакъв за всички този дигитален календар?
Виж целия пост
# 98
Нямам представа. Имах и за Либрес талон. Другите какви талони получавате?
Виж целия пост
# 99
Към момента това се е падало, всички талони са описани в условията на календара:



Виж целия пост
# 100
Не знам къде да ги видя талоните от томболата. Но да, днес е Нивеа. Може тогава да е бил за ниво този талон за всички ДМ марки.
Виж целия пост
# 101
По-логично е да е бил талон за ниво.
Днес много талони дадоха от лайфа, не че ще ги ползвам, но утре дали ще има нови?
Виж целия пост
# 102
Купих си препоръчаното масло на Икаров със скравен. Не ми миреше лошо на мен, много е приятно. Само снощи съм го ползвеала,но ще го ползвам редовно. Обаче нанасянето ми е тегаво. Няма пипетка. Капя си в дланта и така мажа после. Вие как го нанасяте?
Виж целия пост
# 103
Пропуснах лайфа днес. Какви талони, освен тези за парфюмите, имаше?
Виж целия пост
# 104
Капя си в дланта и така мажа после. Вие как го нанасяте?
Е, така и аз. Не ми пречи.
Няма други талони, освен за парфюми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия