🎭 Traitors: Игра на предатели - в очакване на сезон 2 🎭

  • 37 244
  • 553
# 195
Обзор на целия сезон + оценки на Ряпата

Виж целия пост
# 196
Уникален SarcasT Blue Heart
"Провал ли беше сезон 1? Счупи ли се играта по всевъзможни начини? Аман от популисти?! Вече всичко е ясно..."
Виж целия пост
# 197
Току-що го изгледах 😂
Дали продукцията ще си вземе поука - а дано, ама надали…
Виж целия пост
# 198
Eпизодът на "Кой да знае" с Мая Пауновска и Даниел Бачорски от тази вечер:
https://btvplus.bg/produkt/predavaniya/71223/koy-da-znae/sezon-5 … novska-05-01-2026
Виж целия пост
# 199
Eпизодът на "Кой да знае" с Мая Пауновска и Даниел Бачорски от тази вечер:
https://btvplus.bg/produkt/predavaniya/71223/koy-da-znae/sezon-5 … novska-05-01-2026

На тая снимка бачора има съвсем човешки вид Wink
Виж целия пост
# 200
Хм, Бачорски обиколи сумати подкасти, предавания, интервюта - сега и в “Кой да знае”… Само в Надкаст не стъпи 🤔. Доста подозрително 😉 .… Къде го настъпи Неделчо?
Ако някой се сеща, може да сподели 😉
Скрит текст:
За мен Надкастът ми се изкачи с едно стъпало от този факт / след пропадането при Traitors/ 😉
Виж целия пост
# 201
Сори за офтопика но все се чудя - Неделчо въобще работи ли по анимации или само с Надкаст се изхранва?
Виж целия пост
# 202
Сори за офтопика но все се чудя - Неделчо въобще работи ли по анимации или само с Надкаст се изхранва?
Прави някакви сега, но като цяло не му се занимава.
Аз се издразних на отсъствието на Бачорски, намирам го за неуважително към феновете.
Виж целия пост
# 203
може да има неразбирателство с неделчо или другото момче , забравих му името.
Виж целия пост
# 204
Сори за офтопика но все се чудя - Неделчо въобще работи ли по анимации или само с Надкаст се изхранва?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 205
Здравейте!
За такива като мен, които пропуснаха сезона, има ли място, където може да се гледа?
Виж целия пост
# 206
В първия пост на предишната тема има линкове към епизодите споделени от Outcast.
Виж целия пост
# 207
Благодаря! Hug
Виж целия пост
# 208
Идната седмица Мая от "Трейтърс" и "Островът на стоте гривни" ще готви в "Черешката на тортата".
Виж целия пост
# 209
Майчето се справя по-добре в кухнята, отколкото като Предател Joy

Някой чувал ли е нещо за следващия сезон?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия