Наче, косата ми е отврат
на нищо не мяса, никак не стои, няма блясък ич. Кво да и слагам??? И преса не и прилагам и па тая...
на нищо не мяса, никак не стои, няма блясък ич. Кво да и слагам??? И преса не и прилагам и па тая... 
беше приятно, но моето старичко стомахче хич не хареса мазните фингър фууд, които ядохме. Остарях.

Е те за там веч си знаем, ма се пак ...
(малко черен хумор
).
Но тези дни трябва да се задействам. На мама взех ваучер за магазин, от който често пазарува. На племенницата пари, както винаги. Планът е да отидем на коледен базар в София, ако успеем да се видим там ще й ги дадем лично, ако не направо ще й преведем, защото едва ли ще се засечем някъде по празници. С мъх нищо конкретно няма да си подаряваме, билетите са достатъчни.
Та май съм пас и не знам... Препоръчани теми