Кралски работи и клюки - декември 2025

  • 76 221
  • 1 247
# 390
Оценката на риска за охраната на принц Хари и семейство ще има преразглеждане от Home office, беше описано в стил 'Toва може да 'отвори вратите' към среща на Краля с внуците му, които не е виждал от 2022".
Виж целия пост
# 391
Я, кой се е прибрал за Коледа.

Не знаех, че има корабче на нейно име.
https://akamai.vgc.no/v2/images/7bfb263c-ed63-4223-a4d5-e054c8ba … 20828ec31fbfa9dd4
Виж целия пост
# 392
Оценката на риска за охраната на принц Хари и семейство ще има преразглеждане от Home office, беше описано в стил 'Toва може да 'отвори вратите' към среща на Краля с внуците му, които не е виждал от 2022".


Не вярвам. Британците обедняват все повече, Чарлз и Уилям не са си паднали на главите, че да разбутват кошера с парите на данъкоплатците.
Актуално на коe място е Хари сега по “любиматво” на британците? Някой знае ли?
Виж целия пост
# 393
Ама те не го решават Чарлс и Уилям, а новата вътрешна министърка - нейния департамент.
Виж целия пост
# 394
Мястото в класацията зависи от това кой прави проучването Simple Smile

Иначе другото с риска уж не зависи от Чарлз и Уилям.
Освен това Хари иска сам да си я плаща така или иначе, просто иска предишното ниво на охрана.
Виж целия пост
# 395
Пишеше, че е подал за преразглеждане на Шабана Махмуд и това е 'легална победа и обрат', самото одобряване за преразглеждане. До няколко месеца щяло да има решение.
Виж целия пост
# 396
Досега "защитата" беше че не решавало кралското семейство за охраната...сега пък точно обратното.
Виж целия пост
# 397
В този конкретен случай пише, че Home office ще прави оценка на риска. Скоро например правиха на Фараж, че някакви откачалки онлайн го заплашваха.
Виж целия пост
# 398
Права е Ули за статистическите данни. Добре, де, нека е правителството, което да решава и ахари сам да си плаща. Пак не вярвам, че ще се случи.
Виж целия пост
# 399
Ще се чуе след месец-два.
Виж целия пост
# 400
Мястото в класацията зависи от това кой прави проучването Simple Smile

Иначе другото с риска уж не зависи от Чарлз и Уилям.
Освен това Хари иска сам да си я плаща така или иначе, просто иска предишното ниво на охрана.
Има неща, които не се дават под наем.
Държавата не се дава под наем, държавните институции не се дават по наем - това са фундаментални приципи.
Виж целия пост
# 401
Забравяте ,че Хари искаше неговите охранители да влязат в британската система ,тоест да виждат данни как работи и т.н.. Въпросът беше обширен. А че е входирано не значи разрешено ,не се превъзбуждайте. Нека го охраняват,   то няма и много работа там, по инвиктус освен.
Виж целия пост
# 402
Че кой се е превъзбудил, коментираме новина. Не знаем какви данни разглеждат, тези неща не се оповестяват. Фараж въпреки че е една от най омразните фигури в момента- за него се гледаше, защото някакъв си в тик ток го заплашвал. И хората не са ок с това, макар да не го харесват
......
Има си кой да решава това и резултатът ще се разбере след време.
Виж целия пост
# 403
Мястото в класацията зависи от това кой прави проучването Simple Smile

Иначе другото с риска уж не зависи от Чарлз и Уилям.
Освен това Хари иска сам да си я плаща така или иначе, просто иска предишното ниво на охрана.
Има неща, които не се дават под наем.
Държавата не се дава под наем, държавните институции не се дават по наем - това са фундаментални приципи.
Това зависи от решението на комисията.
Има време, ще видим. Пък като преценят да не му вземат парите.
Виж целия пост
# 404
Каква държава и институции под наем?
Хари отдаван иска да се направи нова оценка на риска, защото такава не е правена от 2019. Което по някакви причини не се случаваше.
Тази институция се занимава точно с охраната на застрашени личности, според преценката. И това се плаща от Home office или който там плаща.
Така че даже не виждам и причина, ако е в риск, да си плаща Хари...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия