Открийте коледната магия с NovaKoja и подарете сияйна кожа!

  • 7 132
  • 511
# 345
Хидратация и подхранване.
Виж целия пост
# 346
За мен най-важната стъпка през зимата е слънцезащитата, въпреки че често се подценява, в комбинация с подхранващ крем срещу изсушаване и напукване от студa.
Виж целия пост
# 347
Добрата хидратация и грижата против студа, на който е подложена кожата
Виж целия пост
# 348
Хидратация и слънцезащита
Виж целия пост
# 349
Подхранва хидратиращо крем, защото в студеното време кожата се изсушава и губи еластичност.
Виж целия пост
# 350
Коя стъпка от рутината за грижа за кожата е най-важна за вас през зимата и защо?  - Измивам си лицето сутрин само с вода. Ако използвам гел, от студа ми се нарушава кажната бариера, независимо дали съм се намазала с крем.
Виж целия пост
# 351
Важна е рутината!
Стремя се плез зимата кожата на лицито да ми е мека, хидратирана и защитена.
Имам няколко стъпки:
1Поддържам добра хидратация
2Редовно почиствам и ексфолирам
3Подхранвам с подходящи продукти
Всички за мен са важни за да бъде една сияйна кожа
Виж целия пост
# 352
Хидратацията, защото зимата кожата направо се лющи - особено климатиците изсушават допълнително, вятъра, студа ... Факторите са много, затова да овлажнявам кожата си в дълбочина ми е на първо по степен на важност.
Виж целия пост
# 353
Нямам рутина и никога не съм имала(не съм и опитвала да изградя).Но най-важно ми е лицето ми да е добре почистено и да не усещам кожата си мазна и лепкава.Засега го постигам с почистване само с вода,понякога с тампонче с розова или лавандулова вода.
Виж целия пост
# 354
Най-важна за мен е добрата хидратация през зимата. Също така не забравям и слънцезащитата.
Виж целия пост
# 355
Тъй като имам суха и чувствителна кожа, най-важно за мен е хидратацията и подхранването на кожата.
Виж целия пост
# 356
През зимата за мен е важна хидратацията.
Виж целия пост
# 357
Най-важната стъпка за мен през зимата е добрата хидратация, защото усещам кожата си много по-суха, отколкото през другите сезони.
Виж целия пост
# 358
Слънцезащита - опитвам се да използвам редовно и през зимата, защото съм със светла кожа.
Виж целия пост
# 359
Доброто хидратитане.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия