Открийте коледната магия с NovaKoja и подарете сияйна кожа!

  • 7 133
  • 511
# 375
Правилното почистване и анти-ейдж грижа.
Виж целия пост
# 376
Слънцезащита и хидратация, защото е важно да остане в добро здраве и свежа
Виж целия пост
# 377
Определено хидратацията е най-важната стъпка в грижата за кожата през зимните месеци.
Виж целия пост
# 378
Най-важната стъпка за мен е хидратацията на кожата, но зимата е и моментът за старт на продукти с киселини и съм по-смела в употребата им.
Виж целия пост
# 379
През зимата ползвам подхранващи продукти заради студа
Виж целия пост
# 380
Хидратацията, слънцезащита  и  предпазването от студа .
Виж целия пост
# 381
Не само през зимата, а през цялата година, най- важната рутина е хидратацията и защитата от UV лъчите.
Виж целия пост
# 382
Коя стъпка от рутината за грижа за кожата е най-важна за вас през зимата и защо?  Използването на серуми с витамин C и кремове с UV защита. Защото моята кожа заслужава най-доброто.
Виж целия пост
# 383
Най-важно за мен през зимата е да защитя кожата на лицето и ръцете ми от изсушаване,  от студът и от UV лъчите.
Виж целия пост
# 384
Най-важно ми е ползването на богат дневен и нощен крем, които да подхранват кожата и да я защитават от температурните промени.
Виж целия пост
# 385
Коя стъпка от рутината за грижа за кожата е най-важна за вас през зимата и защо?
Моята кожа през зимата се изсушава повече отколкото през лятото.
За мен най-важната стъпка освен масленото измиване, което е задължително е засиленото използване на хидратираща козметика.
Но през зимата залагам на такава с по-гъста и мазна текстура.
В момента съм заложила на крем с масло от ший в състава си, пчелен восък и Витамин Е.
Хидратира кожата отвътре, омекотява и подхранва , регенерира и стяга кожата, но в същото време служи като бариера - задържа влагата в кожата.
Виж целия пост
# 386
Хидратация и овлажняване на кожата са ключови при мен, защото съм с розацея и внимавам за изсушаване.
Виж целия пост
# 387
Коя стъпка от рутината за грижа за кожата е най-важна за вас през зимата и защо?
Използването на подходящ продукт за хидратация в зимния сезон. От обикновени хидратиращи продукти предизвиквам поява на лишеи и чувствам дискомфорт.
Виж целия пост
# 388
През зимата е много важно за мен да не наруша кожната бариера и ползвам И кремове с такава насоченост.
Виж целия пост
# 389
Хидратацията е най-важната стъпка, но и слънцезащита не е за подценяване (включително през зимата)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия