Спойлери от риалити предавания - тема 27

  • 164 231
  • 762
# 210
Те не бяха ли от Ямбол, ако не греша 🤔?
Виж целия пост
# 211
Те май и малко след излъчвянето на цялото предаване се разделиха Яница и мъжа и. Не бяха дълго заедно след това предаване. Даже май пишеха, че и заради него са се разделили. Тя още тогава много отслабна и я питаха как. Те преди колко години участваха с кой бяха в един сезон? Изобщо не ги помня
Виж целия пост
# 212
Снощи погледнах - не са те от Ямбол, една друга двойка беше, даже имат и дете.
Виж целия пост
# 213
Вярно, че това е Яница, много ми беше позната, аз я следвах известно време след предаването. Те се разведоха много бързо и там не спираха да се заяждат, тя се държеше отвратително с него и беше въпрос на време, но и тогава беше на 21 години. Може сега вече да не е такава, участваха 2021 г.
Виж целия пост
# 214
Ергенът
В ТикТок една потребителка (Станислава, която изобличаваше Виктория Капитонова) е казала, че в сезона участват Мартина и Любомира от предния. Аз си мисля, че се е объркала с Бърлогата, но не го изключвам - някой има ли инфо?
Виж целия пост
# 215
Ахаха толкова ли няма нови инфлуенсърки и жадни за слава, че рециклират вече. Дано е слух
Виж целия пост
# 216
Ергенът
В ТикТок една потребителка (Станислава, която изобличаваше Виктория Капитонова) е казала, че в сезона участват Мартина и Любомира от предния. Аз си мисля, че се е объркала с Бърлогата, но не го изключвам - някой има ли инфо?
Доколкото знам, НЕ участват
Виж целия пост
# 217
Нина от Пилинцата от Монако ще в Звездният отбор на Hell's Kitchen:
Скрит текст:


Направо положението е "Оле, майко!"
Виж целия пост
# 218
😲 Кой ги подпира тия недоразумения, за Бога...?!
Виж целия пост
# 219
Нина от Пилинцата от Монако ще в Звездният отбор на Hell's Kitchen:
Скрит текст:


Направо положението е "Оле, майко!"
"Оле, майко" ... ПилИнца.  Simple Smile
Виж целия пост
# 220
Нинчето ще опъва нервите на всички около нея. Предполагам е поканена за шоу.
В "Смени жената" се бяха подготвили с риба , готова руска салата и ИЗстудено червено вино(!!!).Тази тройна комбинаци беше много коментирана не само от кулинарите.
Виж целия пост
# 221
Цветелина една от участничките в Ергенът се активира днес. Последно бе активна на 05.01 изкарала е малко повече от месец.
Виж целия пост
# 222
Записвам се в темата.
Пилето от Монако ще е изпитание за нервите ми.
Да видим и ергенките щО за стока ще са.
Виж целия пост
# 223
Този сезон какво ще има- ХК, Ергенът и риалити с агенции за НИ на Иван и Андрей? Един за друг и Живот на кантар май няма, няма и приключенско предаване. :/
Виж целия пост
# 224
Аз се надявам и на "Бягство към победата". С ММ го следихме миналия сезон, много разтоварващо и интересно ни се стори.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия