Спойлери от риалити предавания - тема 27

  • 163 761
  • 762
# 735
Ергенът

Церемонията е в началото на епизода, тръгна си Санта Китана - последната роза е за Елизабет.
После Мартин е на среща с Мартина, не видях нещо особено интересно, докато движех мишката върху лентата Grinning
В следващия епизод има групова среща, тогава е и целувката на Стоян - изглежда е с Илияна, защото е тъмнокоса и ниска жена.
Крис ли е с Мартина? А Елизабет от кого получи роза?
Дано целувката е с Илияна, Симона няма шанс да се прежали.
Виж целия пост
# 736
Целувката страстна ли е или умряла Kissing Heart
Виж целия пост
# 737
Ергенът

Церемонията е в началото на епизода, тръгна си Санта Китана - последната роза е за Елизабет.
После Мартин е на среща с Мартина, не видях нещо особено интересно, докато движех мишката върху лентата Grinning
В следващия епизод има групова среща, тогава е и целувката на Стоян - изглежда е с Илияна, защото е тъмнокоса и ниска жена.
Крис ли е с Мартина? А Елизабет от кого получи роза?
Дано целувката е с Илияна, Симона няма шанс да се прежали.
Всеки път тръгвам да наричам Крис Мартин и се поправям, но тук не съм се усетила. Laughing Да, той е с Мартина.
Елизабет получи от Марин и ѝ каза "защо не дойде по-рано".
Марин е с най-много - даде първо на Михаела, Алия и Любомира в този ред, после почнаха да раздават и другите и се въртяха.
Гориция явно се издига при Крис, защото ѝ даде втора роза (първата за Татяна, а Елеонора вече си има от срещата).
Целувката страстна ли е или умряла Kissing Heart
Дадоха мъничко, но я оценявам по средата Grinning
Виж целия пост
# 738
Симона от кого получи роза?
Виж целия пост
# 739
От Крис първо ,после и Стоян.
Виж целия пост
# 740
Ще допълня към Clouded, но не съм изгледала докрай епизода, остават ми още около 30-40 мин. Ергените правиха омлети, като мосле момичетата ги оценяваха. Крис победи и беше с богата среща, на която покани Мартина - бяха на сафари, после в джакузи и след това вечеря. Тя го попита за това, което той каза на Елеонора на срещата им, че в такъв свят не би имал деца (не си спомням как точно се беше изразил тогава, но такъв беше г/д смисъла). Той каза, че на Мартина, че не е баш така и почна леко да се оправдава един вид. Според мен почва да му личи, че пред всяка говори малко различни неща с темата с децата.

Мартин беше втори на омлетите и покани Елизабет на среща, то това се виждаше и от промото за тази седмица. Не си спомням много от срещата им, не ми беше интересна. По-интересно беше Елизабет като се върна от срещата и другите момичета я разпитваха. Тя един вид каза, че ако го поискала, щяла да го има, което доста разпали Елеонора и отчасти и Михаела. На мен най-много ми направи впечатление реакцията на Елеонора, доста се палеще за думите на Елизабет на синхрони.

Крис беше последен и му казаха, че няма да има среща, но може да избере някое от момичетата, което смята, че ще го научи най-добре да прави омлети. Той си избра Мария и ги заведоха някъде тя да му покаже как се прави омлет. Joy

Това е общо взето, докъдето съм стигнала аз.
Виж целия пост
# 741
Благодаря за всички спойлери, вече почти не гледам и се информирам от тук. Много се забавлявам с постоянните грешки на имената. Мисля, че на никой вече не му е достатъчно интересно, че да ги запомни днешните ергени 😆
Виж целия пост
# 742
Целувката на Стоян в този епизод ли е? Че да събера смелост да гледам...че даже като си я представям и изпитвам неудобство.
Виж целия пост
# 743
Да, а също така е забавно и как никоя от нас не може да изгледа цял епизод наведнъж и го гледаме на парче.
За довечера предлагам да си вземе всяка по 20 минути и да се дописваме Grinning

Целувката на Стоян е в епизода, който днес ще бъде качен във Войо - т.е. в сряда по ТВ.

От подкаста на Вероника и Анна-Мария - според тях тази седмица се случвало "голямото" нещо, вероятно четвъртият Ерген. Имало и статии за това, но статиите не били много верни - това са думи на Анна-Мария.
ОБАЧЕ аз не виждам как това ще се случи тази седмица, защото действието се развива доста бавно.
Виж целия пост
# 744
Кога се очаква да свърши Ергена?
Виж целия пост
# 745
Май
Виж целия пост
# 746
здравейте банда, някой гледали тазвечерния епизод на Ергена да каже какво се случва 😊
Виж целия пост
# 747
Да не повярва човек, днес изгледах целият епизод и ми беше интересен, защото има интрижки.
Епизодът започна с това как Татяна вика Елеонора на разговор и ѝ съобщава, че не се чувства комфортно двете да се борят за един мъж и после да си лягат в едно легло, затова ще смени стаята си. Елеонора реагира добре пред нея, но после даде махленски синхрон.
Момчетата поканиха по 3 момичета за групова среща - хавайско парти (кротичко този път). Елеонора се ентусиазира много, но Крис покани Гориция, Татяна и Симона. Стоян покани Илияна, Бетина и Цвети, а Крис - Алия, Пламена и Любомира. Елеонора посърна, Михаела също се нацупи. На сет Елеонора, Мария, Михаела и Мануела обсъждаха какво Марин вижда в Алия и повечето смятаха, че я харесва на сексуално ниво, затова Мария съветваше Михаела да се облече и държи провокативно на следващия коктейл.
И тук стана интересното - Николов привика Мария на синхрон и я попита колко от жените за Марин биха искали да правят секс с него, тя каза, че вероятно всички. Той я попита дали и тя е в това число и тя не отрече. После на синхрон Николов попита Михаела "мислиш ли, че жените, които ти дават съвети, всъщност искат да спят с Марин" и Михаела веднага зацепи защо ѝ се задава този въпрос и започна да се вайка как можело да допусне Мария до себе си и да ѝ дава нелепи съвети, като тя постоянно повтаряла колко fuckable е Марин, но мислела, че е на шега.
На партито дадоха на Крис видео от Елизабет, гледа си го на саме - в него тя отново го предупреди за Елеонора и този път явно я разбра.
На партито темата сякаш беше "да хейтим Стоян" - Пламена го направи на саме пред Марин, че постоянно като видел внимание се обръщал натам, а Цвети се оплака на Крис, че не искала на парти, а на адреналинова среща и Крис ѝ обеща да я заведе той.
В крайна сметка за индивидуални срещи останаха Алия с Марин, Илияна със Стоян и Татяна с Крис.
Алия беше написала писмо на Марин, който той прочете по-рано и затова я покани на срещата. Изясняваха си някакви неща, в края на срещата му върна розата и каза, че той трябва да ѝ я даде на церемонията, ако смята да се заяви по-сериозно към нея. Тя пак драматизираше, за да му гали егото.
Татяна се разбра с Крис да му изпълни едно желание, беше им по-флиртаджийска срещата. На синхрон той каза, че това желание ще е целувка, но ще я поиска на по-късен етап.
Стоян и Илияна бяха супер, бяха по-отпуснати и целувката им за мен се получи добре.
Върналите се в имението момичета обсъждаха, че Татяна се държала много различно с Крис, когато я няма Елеонора и Елеонора смята, че е възможно Татяна да не го харесва, а просто иска да се постави над нея.
И почват второто и третото интересни неща за вечерта. Върна се Илияна, разказа за срещата и премълча за целувката. Някой я попита обаче дали той не е правил опити за целувка, като тя е най-извежданата на среща и Илияна направи грубата грешка да каже, че досега не е правил, но тази вечер се е осмелил и са се целунали. При което Симоната даде отвратителен синхрон как нея от самото начало искал да я целува и тя ако искала, Илияна изобщо нямало да получи толкова внимание. С нея Стоян явно можел да бъде повече "себе си", но тя неговото "себе си" не го харесвала. Това го каза и пред всички.
След като си разказа, Алия я попита дали е забелязала, че Симона е била доста близка с Марин на партито. Доста момичета се шашнаха, дори самата тя, но Илияна каза, че не е забелязала. Алия каза, че за нея това е странно, при положение, че за много хора изглежда, че Марин все едно има изградена връзка между Марин и Михаела и не е редно на този етап той да започва нови отношения. Цвети Велева даде хаплив синхрон към Симона, че децата взимали лош пример да излизат с трима мъже едновременно. На синхрон пък Симона обясни, че Алия я хапе, защото Симона от ден едно не я харесва и повтаря колко е нахална.
И докато хапеха Алия, че не я разбират какво казва (докато я прекъсват на третата дума), Румяна се обърна към Доника защо правела театър, защото се отделила настрани и плачела. Доника каза, че вече не ѝ е приятно да задава провокативни въпроси, защото предният път е била нападната, че изобличава хора. Пламена отново захапа Доника за тезата с децата, при което Велева ѝ повиши тон, че са се разбрали тази тема да не я коментират. Елеонора май беше единствената, която зацепи за какво е захапването - че Доника твърди как Нора говори едно пред тях, а пред Кристиян другото, надявам се най-накрая и момичетата, и зрителите да са го разбрали. Повечето ергенки обаче на синхрони смятат, че е ревност.
Прави впечатление как дори и Велева, която защитава Доника, не я харесва - дори на синхрон си обясни, че просто навремето тя е била нападана от цели групи хора и не ѝ е приятно това да се случва пред очите ѝ. Повечето момичета смятат, че Доника ревнува. Самата Доника по-рано в епизода даде синхрон, че няма да даде жълта роза на Крис и ще си тръгне.
В следващия епизод Кристиян най-накрая ще зААпе Елеонора за това, че не е истинска пред него и защо е флиртувала с Марин. Някое от момичетата е награбило Марин и Михаела мрънка на синхрони. Коктейлът ще е "дами канят".

Толкова не съм писала и на матурата по БЕЛ Simple Smile
Виж целия пост
# 748
Clouded страхотна си! По-интересно ми е да те чета отколкото да гледам епизода! Благодаря!
Виж целия пост
# 749
Много благодаря за подробния разказ 🌺
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия