Спойлери от риалити предавания - тема 27

  • 164 228
  • 762
# 645
На Маринчо майка му не показаха на нас зрителите. Може само там да са я давали на видео, за девойките. Има нещо гнило в  Дания (Маринландия). Нещо скрито, нещо от което се срамува тази майка. Евала на майките на Стоян и Крис! И позор за майката на Марин.
Виж целия пост
# 646
Ехее чак пък позор, че някой не иска да се показва по телевизията. Жената е загубила едно дете и опитва да подкрепи другото колкото може…
Виж целия пост
# 647
Защо да е позор? Че иска да се запази от публичното внимание. Това е неин избор, може да има професионални ангажименти, които да не предполагат публичност. Това не значи, че не обича и не държи на Марин.
Виж целия пост
# 648
Как позор, това изказване не е сериозно. Майка му не е длъжна да се показва по телевизията, споразумяла се е и не я показват. Защо да се показва жената - за да ни направи на нас сеира за 5 минути? Браво, че са измислили начин да си запази неприкосновеността.

Не я показваха, факт. Кристиян е одрал кожата на майка си, а майката на Стоян продължава да е все така готина.
Виж целия пост
# 649
Тази вечер в Ергенът:
На пяна партито Марин отсвирва Вероника, казва й,че иска да са само приятели, не усеща друга емоция към нея и й го заявява директно.

Стоян придърпва Илияна  и Симона една след друга.Илияна е стегната,дръпната и комплексирана,нищо не се случва между тях, въпреки че Стоян имаше желание.
Симона показва ясно,че не иска близост със Стоян,той е разочарован, тя продължава да се отдалечава. Поставя му ултиматум "Ако искаш две неща,продължавай в същия дух",има предвид флиртът му и с Илияна. Симона е все по-високомерна и заявява на синхрон,че Стоян не е нейният фаворит. Стоян пък продължава да вярва,че със Симона имало някаква химия.

Крис и Елеонора се целуват продължително.Но в един момент Елеонора и Марин си разменят погледи и приказки,Мартин  намеква на Крис да има едно наум за нея,че се съмнява в сериозните намерения на Елеонора към Крис. и лекичко го побутва към Татяна. Има разговор между Татяна и Крис, но той спазва дистанция,въпреки,че тя има желание за близост.

Марин има бас с Мартин,че ще целуне Алия. Целуват се,Марин споделя,че има много повече страст в сравнение с Михаела. Неговите думи "Това не беше просто бас".
Виж целия пост
# 650
В епизодите следващата седмица ще влезе жена, която Кристиян познава от много години, не е лоша визуално, леко направена ми се видя. Не става ясно каква е. Ще има "роля".
Марин каза на Михаела за целувката си. Дават разговор между Пламена и Алия по отношение на това, че двете се борят за един мъж, но Алия е "напред".
Ще има и церемония на розите.
Надявам се този път промото да е за един епизод, а не за цялата седмица, защото е постно.

Още в днешния епизод Марто се сбогува с хората, малко стоя.
Виж целия пост
# 651
В епизодите следващата седмица ще влезе жена, която Кристиян познава от много години, не е лоша визуално, леко направена ми се видя. Не става ясно каква е. Ще има "роля".
Марин каза на Михаела за целувката си. Дават разговор между Пламена и Алия по отношение на това, че двете се борят за един мъж, но Алия е "напред".
Ще има и церемония на розите.
Надявам се този път промото да е за един епизод, а не за цялата седмица, защото е постно.

Още в днешния епизод Марто се сбогува с хората, малко стоя.

За цялата седмица е промото, защото отдолу пишеше “следващата седмица”, а не следващия епизод. Иначе и аз се подведох предния път.
Виж целия пост
# 652
Ето го промото

  https://www.facebook.com/share/v/1KLTeEeFZu/

Ето и целувката
https://www.facebook.com/share/v/17t8bdgHBn/

Разговорът с Татяна

https://www.facebook.com/share/v/1HrRsXMGz7/

https://www.facebook.com/share/v/1CtXTfkHjp/

В епизодите следващата седмица ще влезе жена, която Кристиян познава от много години, не е лоша визуално, леко направена ми се видя. Не става ясно каква е. Ще има "роля".
Марин каза на Михаела за целувката си. Дават разговор между Пламена и Алия по отношение на това, че двете се борят за един мъж, но Алия е "напред".
Ще има и церемония на розите.
Надявам се този път промото да е за един епизод, а не за цялата седмица, защото е постно.

Още в днешния епизод Марто се сбогува с хората, малко стоя.
Виж целия пост
# 653
Иначе от промото за следващата седмица се виждат някои от жените, коити са получили роза: Цвети Велева, Мария, Алия, Михаела, Татяна, Симона, Илияна. Само за Мария съм малко изненадана, другите бяха ясни.
Виж целия пост
# 654
Мартин е много пиян в края на епизода,когато разговаря с 3-мата.
Виж целия пост
# 655
Румяна също беше много пияна, беше повикала Михаела на разговор да се сдобряват и да стават привтелки, едва гледаше и заваляше думите.
Мартин е много пиян в края на епизода,когато разговаря с 3-мата.
Виж целия пост
# 656
https://www.facebook.com/share/v/1CQVsDLpjw/

Алия звучи в това видео , все едно има любов в момента, дали това е Марин ....
Виж целия пост
# 657
Не, вероятно е богатият ѝ любовник.
Тя никога не е спрягана за финалистка, вероятно отпада като всички съблазнителки тип Айлин, Чекмарьова и т.н. - седмица-две преди финала.
Виж целия пост
# 658
А кой е този любовник, знае ли се?
И още нещо - в темата за Ергена се пише, че Стоян сам ще си тръгне и на негово място идва новия ерген, това така ли е?
Виж целия пост
# 659
https://www.facebook.com/share/v/1CQVsDLpjw/

Алия звучи в това видео , все едно има любов в момента, дали това е Марин ....
Интересно, че кани за заснемане на такива видеа.. в хотелска стая.
Едва ли е с Марин, но изглежда доста доволна от живота си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия