Клуб " Ръкоделие - гоблени " - 4 част

  • 42 716
  • 444
# 180
така кажи де,че е на Солария:)
Само ,че е Княгиня -лебед. Името ме заблуди.Знаех ,че го имам ,
ама не можех да го намеря,търсейки Царкиня_лебед:)
Имам схемата,но утре ще ти я пратя. Архивът ми е в кабинета,
а за да отида там трябва да мина през стаята на дъщеря ми
и не ми се ще да я събудя:)
За трудността на Мостар не мога да ти кажа нищо,тъй като не съм кой знае каква бродирачка,
но предполагам ,че не е лесен. Евентуално ,ако решиш да го бродираш казвай-мисля ,че схемата ,която имам е добра.
Виж целия пост
# 181
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=128166
Ето и моите гоблени.Чак сега ми остана време да ги снимам и да ви ги покажа
Виж целия пост
# 182
Дали пък няма да ми станат много  Rolling Eyes  Embarassed Добре де,ако не те затруднявам прати и Мостар
ако не ставам много нахална   newsm51  smile3525
Виж целия пост
# 183
mama Yani ето това е страхотно!  Peace Имаш ли схема???  Thinking




Много ми хареса!   bouquet

А за Мостар започнала съм го ама не му виждам края!  Tired
Виж целия пост
# 184
Здравка79, на тези в студените тонове и аз съм фен  Peace имам един ушит
Виж целия пост
# 185
гоблена царкиня-лебед е по картина на руския художник Врубел,мисля че го видях в каталога на Солария
Преди малко разглеждах страницата на Вилер и много ми хареса Ирен и Русокосата-мисля че така се превежда  Embarassed .И за първи път ми се наби в очите пейзаж-Мостар.Някой да сподели впечетление-като трудност, може ли  Praynig  Hug   bouquet
   аз шия мостар -вече съм на последната 1/4 така че му се вижда краят.не е много труден просто е голям-аз го шя 1 към 4 newsm10
Виж целия пост
# 186
аз по принцип предпочитам 1:4,но Лебеда май ще го боцкам 1:1
Един въпрос към Хипатия:ти да не си вълшебник който сбъдва желания?
 
Не съм си мислила че толкова бързо някой ще откликне на молбата ми. Преди Джулия /на Вилер/ших Арабското момиче,много бързо стана и много хубаво.Сега намерих и Принцесата от Алхамбра и много ми се ще,ама цената е почти 90 лева   Thinking  Shocked
та ще се почудя доста дали ще мога-финансово имам предвид
Виж целия пост
# 187
Здравка79
Имам ужасния навик да си драскам и изхвърлям схемите.Ако искаш мога да проверя (в магазина от който си го купих)от каталога на коя фирма е.
Виж целия пост
# 188
Здравка79
Имам ужасния навик да си драскам и изхвърлям схемите.Ако искаш мога да проверя (в магазина от който си го купих)от каталога на коя фирма е.

Да моля!   bouquet
Виж целия пост
# 189
Много са красиви!Аз също съм запланувала параклиса-много е нежен.
Виж целия пост
# 190
mila mimi,
ето ти княгинята.
Мостар след малко. А тази принцеса на Ланарте ли е? Дай снимка ,ако може:)
Виж целия пост
# 191
И Мостар

паролата ти я пращам на лични
Виж целия пост
# 192
Хипатия може ли паролата за Мостар предварително благодаря
Виж целия пост
# 193
Момичета много красиви неща сте направили. Аз едва напредвам, че с бебе вкъщи знаете как е.

И аз искам да ви попитам имате ли схема на героите от аним. филм Мечо Пух, Тигър, Прасчо или на Пумба и Тимон?
Виж целия пост
# 194
Хипатия може ли паролата за Мостар предварително благодаря
може ,разбира се.
На лични,въпреки ,че тази конспирация вече ми с е струва смешна:)
Честно казано завиждам ви.
Имам огромно желание да шия,но имам огромно желание да правя
и някои други неща и обикновено другите неща имат приоритет.
Ама съм се зарекла,някога пак ще шия гоблен:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия