Клуб " Ръкоделие - гоблени " - 4 част

  • 42 702
  • 444
# 315

И може ли да ми кажете от къде е най-изгодно да си поръчам конци и панама /сайт някакъв/ Thinking. Че е време да започна да окомплектовам часовника, но нямам възможност да ходя по магазините /от нета ми е по-лесно/ ooooh!
http://www.goblenite.com/
http://www.milenastyle.com/catalog/catalog/index.php/cPath/21
Виж целия пост
# 316
Честит рожден ден на Здравка и от мен! С най-добри пожелания!
Виж целия пост
# 317
а някоя от вас да си е поръчвала гоблен от щатите или китай  newsm78 гледам ги и ми се струват страхотни, цените са по-ниски от тези в бг, сега им пуснах запитване с какви конци са комплектите

Можеш ли да дадеш линк?
http://www.stickpackung.com/stickpackungen-c-22.html тези са в китай, доставят в целия ЕС за 5 евро
http://stores.ebay.de/Handarbeiten-von-Kerstin_Stickpackungen-Di … Z19QQftidZ2QQtZkm
тези са в щатите
Благодаря за линковете.  Китайските са просто страхотни и аз бих искала да си поръчам от тях. Моля ако разбереш как става поръчката от там да пишеш Simple Smile
Виж целия пост
# 318
Честит рожден ден, Здравче. Много щастие и сбъднати мечти. Hug
Виж целия пост
# 319
а някоя от вас да си е поръчвала гоблен от щатите или китай  newsm78 гледам ги и ми се струват страхотни, цените са по-ниски от тези в бг, сега им пуснах запитване с какви конци са комплектите

Можеш ли да дадеш линк?
http://www.stickpackung.com/stickpackungen-c-22.html тези са в китай, доставят в целия ЕС за 5 евро
http://stores.ebay.de/Handarbeiten-von-Kerstin_Stickpackungen-Di … Z19QQftidZ2QQtZkm
тези са в щатите
Благодаря за линковете.  Китайските са просто страхотни и аз бих искала да си поръчам от тях. Моля ако разбереш как става поръчката от там да пишеш Simple Smile
аз ги открих даже в ибей, там са по 10 евро гоблените. #Crazy
Виж целия пост
# 320
Честит Рожден ден на Здравка!   bouquetБъди много щастлива и сътворявай още много такива красоти.
Момичета и на мен много ми харесаха тия сайтове. Може да се комбинираме, да си поръчаме общо и да се разделим разходите. Какво ще кажете?
Виж целия пост
# 321
да ви кажа условията по доставката.
за първият гоблен взимат 5 евро, за всеки следващ по 3,50 евро. реда е следния, поръчва се на сайта, парите се превеждат в немска сметка, ако се забавят повече от 4 дни, фирмата не поема гаранция, че избрания артикул ще го има. като получат парите изпращат стоката. това може да отнеме месец  Peace това е за китайския сайт. за тези в ибей, май не пращат до бг. ако обаче искате, може да ги поръчаме при мен и при първа възможност, ако някои познат си ходи към бг да ги изпратя или да ги пусна с колет. те са единствените, които имат гоблени светещи в тъмното  Rolling Eyes
ако ще се прави голяма поръчка мога да питам и за отстъпки. кажете за колко гоблена и ведна ги питам  Peace
Виж целия пост
# 322
всевиждаща,
чак и аз се заинтересувах:)
Става въпрос само за схема или и конците и панамата? Това 5 евро ми се струва ужасно евтино.
А правят ли доставка в Гърция?
Виж целия пост
# 323
пише до целия ЕС 5 евро, значи и гърция влиза. пише, че комплекта включва всичко необходимо, като панама, конци, схема и игла. в американските даже има и с рамки  Shocked
Виж целия пост
# 324
момичета а как мога да получа от вас например схема ,модел и конци?? Embarassed
аз например иска детски гоблен да ушия-меченце,зайче е от този род!
предварит.благодаря!! Hug

Може да дадеш мейл например!  Hug
ами kocevi@abv.bg
давай че се изчаках!! Joy
Виж целия пост
# 325
Какви 5 евро бе хора? Толкова струват гоблените или доставката? И от кой сайт, че ПАК не разбрах Embarassed? Ако наистина са толкова евтини, пишете ме и мен Crazy
Виж целия пост
# 326
момичета а как мога да получа от вас например схема ,модел и конци?? Embarassed
аз например иска детски гоблен да ушия-меченце,зайче е от този род!
предварит.благодаря!! Hug

Може да дадеш мейл например!  Hug
ами kocevi@abv.bg
давай че се изчаках!! Joy


Вече трябва да е при теб!  Hug
Виж целия пост
# 327
А, видях, тези китайските, нали Thinking Има доста хубави /тези зимните ме кефят мен/ и 13.99 евро май не е много за 40Х40 см гоблен. Викате конци и панама си има... За съжаление немският не ми е стихия и нищо не мога да прочета ooooh!
Виж целия пост
# 328
http://www.stickpackung.com/stickpackungen-kunst-gem%C3%A4lde-c- … .html?language=en
ето го на английски сайта. повечето гоблени ги има в ибей за по 10 евро, като условията за доставка са същите.
Виж целия пост
# 329
аз малко с недоверие гледам на тези оферти,защото нищо не разбирам.
Не езика,а това каква е схемата-колко цвята примерно .Защото виждам ,че има схеми правени по картини ,познати ми,но не знам как са направени. Както и има гоблени,които са на Дименшънс примерно,но никъде не с е споменава това.
Поради това и питах дали е схемата само или и материалите
Имам смътен спомен ,че схемите на Cross Stitch Kits са с прекалено много цветове
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия