🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #14 ФИНАЛ: 08.12.2025

  • 206 029
  • 3 168
# 300
Дано Нати не приеме пръстена на дървения философ. Той много бърза да го сложи на незнам си коя ръка.
Виж целия пост
# 301
Питах няколко пъти но се загуби в коментарите.
Шермин с пръстена ли си тръгна?
Ако да това е доста нечестно спрямо другите, защото си го взе сама
Виж целия пост
# 302
Много рецитира тоя Орлин, фалшив и неприятен. И пак дълбае, че има хубаво семейство, а Натали няма. И пръстен й предлага. Смях.
Виж целия пост
# 303
Пишете дали е приела, че трябваше да гася тв и не мога да видяя… 😀 Предполагам, че ще приеме, ама все пак ми потвърдете.
Виж целия пост
# 304
Обаче никой не кляка на коляно, както Мартин. Или само Йовица клекна?
Виж целия пост
# 305
Тъкмо се зарадвах  че най-после Орлин ще постъпи като един истински, тъмен, балкански субект и ще разкара Наталка публично, за да и го върне тъпкано, но...уви! Урвето ще му бие шута първа! Гадост!
Виж целия пост
# 306
За мен тя ще го сложи на другата ръка, годеж ще има. Не мисля, че ще отсвири Орлин. Тишо не го мисля, ще си намери някое момиче за него.
Виж целия пост
# 307
Само Йовица беше на коляно, да
Виж целия пост
# 308
Вярно е, редно е да ударят едно коляно.
Виж целия пост
# 309
Аз съм в тотален шок!
Натали май!!! Е взела решение.
Свършиха ли родилките мъки най после...
Виж целия пост
# 310
Обаче никой не кляка на коляно, както Мартин. Или само Йовица клекна?
И аз това видях, само Йовица го направи.
Виж целия пост
# 311
Е, Орлин се поправи и пое инициативата, така както искаше Натали. Според мен на нея си ѝ харесва мъжа да я води.
Виж целия пост
# 312
Питах няколко пъти но се загуби в коментарите.
Шермин с пръстена ли си тръгна?
Ако да това е доста нечестно спрямо другите, защото си го взе сама
Не знам и не знам дали ще кажат. Може би така ми се стори, не знам дали е истина, но пръстенът, който Краси даде на Киара изглеждаше доста като този на Шермин.
Виж целия пост
# 313
Питах няколко пъти но се загуби в коментарите.
Шермин с пръстена ли си тръгна?
Ако да това е доста нечестно спрямо другите, защото си го взе сама

Нямам инфо, но ако е пръстен на продукцията, според мен няма шанс да го е върнала.
Предвид потеклото й и това, че им износи сезона, Тушев сигурно й го е подарил.

Цитат
И пак дълбае, че има хубаво семейство, а Натали няма.
Семейните модели са много важни за дългосрочна връзка. В това отношение е прав да й напомни. Момичето е за психолог
Виж целия пост
# 314
Олеле той сам го сложил, не трябваше да изчака отговора?😅
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия