
Скрит текст:
Е, значи призна си Садакат накрая. Simple Smile Нейна е вината, нейното отношение към двамата, програмирането единият син да бъде лидер, което противоречи на техните традиции за първородния син. Наказание за Джихан, каквото подозирахме и ние от самото начало. Дяволът Еджмел в нейното съзнание и криворазбраните любов и традиция са превърнали Боран в чудовище, копие на Еджмел. Не някой си ген.
В случая Азем (съпругът на Садакат) когато се е оженил за Садакат е бил вече Ага, и е бил наясно, че тя е бременна от Еджмел. Така, че Боран може да е първороден син на Садакат, но не и за Азем. За него е било важно неговият първороден син Джихан, да бъде научен да е глава на Албора, и един ден той да го наследи, и да е Ага. Прави му чест , че го е приел и отгледал, но е искал неговият син да го наследи, а не Боран. Според мен така и било правилно. Вероятно е поставил някакви условия на Садакат за Боран. В предвид това, че Боран не е знаел, че е син на Еджмел, се е получила тази омраза към Джихан. Така, че не противоречи на нищо. Четох спойлер, че ще има ретроспекция и с Азем, и с Мерием. Нея ще я видим в понеделник.
Как, обаче, са свързани не мога да предположа. Дано е нещо смислено.





















