малко красота от руските групи, за лека и спокойна нощ:





























и краят да е хубав макар че в тези среди и такъв живот и любов, като от романите ще е правоподобно. Много се спекулира за Сезон 3 но почти не вярваме в това колкото и да ни липсва всичко и сериала и любимците ни в тандем всяка седмица да ги гледаме и вълнуваме и да са ни пред очите. Няма лесно да се Сбогуваме и ще е тъжно. Не ми се мисли какво ще е в нета тогава
и на всички ще ни е мъчно.
Качеството на Сериала , Кинематографията във всеки епизод и партньорството между Чаатай и Демет ще остане в историята на Дизи ленд , както разбира се и мъжките броманси , които Чаатай умее всеки път. 





























сърдечно благодаря за удоволствието, което ни доставяш с преводите си!


е положила много усилия и време да го преведе. Разбира се знаем че го е направила с удоволствие и е било интересно да го чете и превежда и гледа видеото. Деметка е слънчев човек , и заразява с усмивката и енергията си. Искрена е и естествена. За един актьор е важен сценарият , но и да се изправи срещу ново досега и Демет го направи с пеенето и пожъна успех. Важно е как се подбират и екипа с който се работи. И при Чаатай и Демет този проект дойде в правилното време и момент и се реализира. Продуценската компания е качествена и знае как и какво прави и кои актьори да събере и как да направи реклама и фурор. Препоръчани теми