💪"Игри на волята: България" ~ Между два сезона

  • 153 413
  • 1 492
# 1 440
никога не бих си помислил, че ленорката може да е участник.
можеш ли да си представиш, че тя ще се съблече по гащи и тениска ?
Виж целия пост
# 1 441
Милена Мирева от ИВ3 може да участва във втория сезон на Мистър Кеш. Върви зрителско гласуване:

https://www.instagram.com/p/DZuhN3Wgkem/
 


Инфо: @clouded
Виж целия пост
# 1 442
Какъв е тоя мистър кеш, някакъв клонинг на ергена ли?  Нищо ново, знаем че едни и същи хора се въртят по реалититата.
Виж целия пост
# 1 443
Даже и тема има. И един сезон мина. Simple Smile По-скоро е Биг  брадър от Тему Grinning
Виж целия пост
# 1 444
никога не бих си помислил, че ленорката може да е участник.
можеш ли да си представиш, че тя ще се съблече по гащи и тениска ?

Ъпсурт! Да не говорим за подвиване на гащите нагоре Joy
Виж целия пост
# 1 445
Да, бе! Представяте ли си я Ралица с наведена глава на съвет, а Ивет и трие сол на главата; " Ти, Ралица, сигурна ли си, че те боли коляното? Да не би да искаш да си ходиш и да симулираш нещо? Защото аз видях, че нищо ти няма по време на битките!"
Виж целия пост
# 1 446
Хайде, започва се. Simple Smile



Банда детективи, знаете къде ви чакам. Simple Smile
Колкото повече хрътки, толкова повече...
Виж целия пост
# 1 447
В Компроматната тема пише, че Ралица поискала по голяма сума и някакви облаги за семейството, и това била причината да я сменят.
Виж целия пост
# 1 448
Повярвала си, че е незаменима Р.П. и опа ритнаха и табуретката.

Тази Криси с виетнамската фамилия, и тя обикаля предаванията! Гледах я в Мастър шеф последно.
Виж целия пост
# 1 449
Тази Криси е приятелката на Павел, надали ще е участничка, та "да обикаля предаванията".
Виж целия пост
# 1 450
Снимките явно ще започнат до 2-3 дни. Ще наблюдавам се интерес и чакам Билянка в темата за спойлерите.

МериАн ми се губи. Ще гледа ли новият Сезон?
Виж целия пост
# 1 451
Добро утро, току що по Нова Павел и Ивет имаха интервю от плажа. Днес започват снимките, ще бъде Ол старс и ще има победител мъж и победител жена, също така имали и нови препядствия. Да видим на есен какво са измислили.
Виж целия пост
# 1 452
Ол Старс? Сериозно?
Виж целия пост
# 1 453
Не очаквах Ол Старс сезон. Дали е възможно да има и нови участници? Мисля си, че моята инструктурка ще влиза в предаването. Нея отдавна я канят, тя все се дърпа, а сега изчезна и я заместват. Thinking
Виж целия пост
# 1 454
Няма да е Олд Старс, нормален сезон,ще има участник на 59 г, и жена, която е победила всички мъже на кастингите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия