💪"Игри на волята: България" ~ Между два сезона

  • 160 792
  • 1 531
# 1 515
Аз се радвам, че няма да участва Калин. Не че нещо,  харесвам го, но не мога да гледам повече близки кадри на очите му и въздишки по него. Време е да се появят нови герои.
Виж целия пост
# 1 516
Аз се радвам, че няма да участва Калин. Не че нещо,  харесвам го, но не мога да гледам повече близки кадри на очите му и въздишки по него. Време е да се появят нови герои.

И ако може по-грозновати, по-зли и не така пленителни.Joy Иначе също като него атлетични.
Виж целия пост
# 1 517
Може ли някой да ми обясни на ново концепцията на идващия сезон , че чисто се оплетох .
Виж целия пост
# 1 518
И аз съм доволна, че Калин няма да участва. Вече имахме сезона на Калин и Феномените. Според мен няма как да се получи нещо по-добро и по-запомнящо се с част от тях. Също така не се знае дали този път сценаристите и операторите ще са толкова благосклонни. Както каза Alucard, време е за нови герои. Пък дано имаме късмет и да видим нещо подобно на Феномените. Grinning
Виж целия пост
# 1 519
Може ли някой да ми обясни на ново концепцията на идващия сезон , че чисто се оплетох .
Понеделник-петък: нормален сезон с няколко отбора
Събота: all stars сезон (вместо досегашните кастинг битки)
Виж целия пост
# 1 520
Аз пък съм разочарована, че няма да участва Калин. Може да е егоистично като си знаем продукцията, но когато имам любимци, искам да ги гледам на екран възможно най-дълго време. Дано поне Момчи видим, макар че тази съботна концепция за Ол Старс ми се струва доста претупана.
Виж целия пост
# 1 521
Понеделник-петък: нормален сезон с няколко отбора
Събота: all stars сезон (вместо досегашните кастинг битки)

 Отбий номер ще e този "all stars сезон"значи.
Виж целия пост
# 1 522
Дино,явно  няма да бъде част от "all stars" селекцията,тъй като го мернах в предаването на Гала,като коментатор.
Виж целия пост
# 1 523
Какво точно ще представлява all stars?
Просто битка те, няма да са в племе или не се знае?
Виж целия пост
# 1 524
Нали щели да са в двойки, едва ли ще са в племена. Нещо като Турнири на волята сигурно ще е.
Виж целия пост
# 1 525
Това са измислили за да удовлетворят мрънкащите за жена победител.  А кога ли ще зарадват и нас( искащите шампион, който не е  топ неприятен Joy )
Виж целия пост
# 1 526
Нали щели да са в двойки, едва ли ще са в племена. Нещо като Турнири на волята сигурно ще е.

Големи думи и накрая едно голямо нищо за този all stars
Виж целия пост
# 1 527
Е нали е all stars, a не old stars Simple Smile))))))
Виж целия пост
# 1 528
Алеко дали няма да участва? Отдавна не съм го засичал.
Виж целия пост
# 1 529
Ако са в двойки all stars, значи ще има мъж и жена победители от тях. А от тези които са в племената и там ли ще има победител?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия