Препоръчано и изпробвано от магазини dm - тема 32

  • 61 335
  • 739
# 270
И на мен ми дадоха монетник, още не съм го пуснала в употреба.
Виж целия пост
# 271
Crest може да поръчате и от iherb
Виж целия пост
# 272
Днес не ми отчете талона за отстъпка за 15% на техни марки,не ми се връща сега в магазина,дали и има смисъл да им се оплаквам?
Виж целия пост
# 273
Естествено, че има смисъл. Но защо на място не ви сторнираха покупката?
Виж целия пост
# 274
Днес не ми отчете талона за отстъпка за 15% на техни марки,не ми се връща сега в магазина,дали и има смисъл да им се оплаквам?
Той нямаше ли времево ограничение? До 10.01. или нещо подобно? Не помня.
Виж целия пост
# 275
Талона беше от лайфа. 3 дни ли важи само?
Виж целия пост
# 276
Аз сега виждам,че изобщо не ми е отчетена клиентската карта,защото покупката я няма в приложението.
Виж целия пост
# 277
Моят талон е до 13.01. включително.
Виж целия пост
# 278
Аз сега виждам,че изобщо не ми е отчетена клиентската карта,защото покупката я няма в приложението.

Ти даде ли си телефона? Аз винаги първо ги слагам в кошницата и симулирам експресна поръчка. Да знам колко пари ще ми искат.
Виж целия пост
# 279
Ако не са ти сканирали картата е съвсем различно от това да не ти е прихванат талона. За съжаление май няма какво да се направи. Ако се съгласят да върнеш всичко и да ги маркират наново, евентуално.
Виж целия пост
# 280
До 45 дни имаш право да върнеш всичко във филиала, от който е закупено. После можеш да купиш пак, с талона.
Виж целия пост
# 281
До колко време след поръчка с експресна доставка в магазин мога да я взема?
Виж целия пост
# 282
7 дни стои при тях.
Виж целия пост
# 283
Да, до седмица, Звънче.
Виж целия пост
# 284
Една седмица.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия