Отчет на набор 2003 - 6

  • 14 177
  • 321
# 240
Лого5ка нали ти е приятелка. Що не я поразпиташ по-подробно за хомеопатията като се видите да се заразявате?  Grinning

нали казах, че дълбоко страдам от преместването на лого5ка в б-с  Cry.. Защото тя е супер тактиен и съобразителен човек и знае моето становище по отношението на хомео-то, Ейвън и т.н. И не се/го натрапва. Благодаря й   bouquet
... за сега борбата в 1:0 за варицелата... имам чувството, че няма да има край  Tired
Виж целия пост
# 241
Момичета, благодаря за загрижеността Hug
 Малчо е добре, не е се оплаквал вчера, само малка синина на челото.
 Обаче за сметка на това пък си го взех от градина вчера целият на петна. Айде тичаме на лекар да не е скарлатина(въобще не я знам как изглежда, та това си помислих). Оказа се алергичен обрив. От ягоди - досега не е правил такива проблеми, все каката пазим, че тя е алергична към какво ли не, та на него си му дадохме да яде на воля. Почнахме противоалергични снощи, но тази сутрин сякаш е още по-зле.
 Въобще вчера ми беше отвратителен ден, а и ни се счупи колата и в дъжда нито таксита, нито маршрутки...Спирам една маршрутка, намалява и като ме видя с двете деца и даде газ и ни подмина Close
мъжът ми не му се вярва, а на мен най-редовно ми се случва с децата. Sad

Честито на патерица на всички именници! Да са живи и здрави!
Дано по-бързо оздравяват малчовците, че идва лято ,а ние болни...(имало някакв вирус сега, то вече постоянно май си ги има)
 
Виж целия пост
# 242
Аз пък поведох битката с нощния памперс. Напоследък Иво все по-често започна да се буди сух и реших да пробваме. Вече втора нощ спи без памперс. Използвам пробужданията и го слагам на гърнето. И сутринта е сух. Голям кеф! На мама голямото момче!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 243
Аз пък поведох битката с нощния памперс. Напоследък Иво все по-често започна да се буди сух и реших да пробваме. Вече втора нощ спи без памперс. Използвам пробужданията и го слагам на гърнето. И сутринта е сух. Голям кеф! На мама голямото момче!  Heart Eyes
Браво на голямото момче!!! Hug
Виж целия пост
# 244
Аз пък поведох битката с нощния памперс. Напоследък Иво все по-често започна да се буди сух и реших да пробваме. Вече втора нощ спи без памперс. Използвам пробужданията и го слагам на гърнето. И сутринта е сух. Голям кеф! На мама голямото момче!  Heart Eyes
Браво,това на истина е една чудесна нвина Grinning.
Виж целия пост
# 245
Етиа, Слава Богу, че всечко е наред при вас Praynig Peace

Браво на малкия юнак на Vivi Heart Eyes Hug

Моя син е с афта в устата и не я отваря, за да видя колко, какво и как.
Снощи със сила му отворихме устата и баща му го търка със сода  ooooh!. Дано не е признак за някакво разболяване. Не иска да яде, да си мие зъбките и мрънка цяла вечер. Боли го сигурно Confused С какво друго мога да го мажа според вас newsm78
Виж целия пост
# 246
Етиа, Слава Богу, че всечко е наред при вас Praynig Peace


Виж целия пост
# 247
Афтите се лекуват успушно в Ваготил. Ама усещането е гадно Sad
Виж целия пост
# 248
stellina, като знам и моят как не дава с нищо да му се маже и пръска в устата...иначе е добре с Гранофорин(май сега се казва по друг начин). Според мен афтите най-често са от мръсни ръце в устата, а не толкова признак за разболяване.
Виж целия пост
# 249
На мен ми излизаха като алергична реакция. Хапна ли мъхест плод - цялата уста в рани.
Виж целия пост
# 250
Да, вероятно е от мърсни ръце. Плодове не хапва Confused
Кой ги знае в градината кога и как ги мият  newsm78
Виж, в къщи го дебне винаги един цербер в мое лице Twisted Evil Mr. Green
Ще питам за Ваготил-а и се почваме с мазането Peace
Благодаря на всички  bouquet


Току що направих справка с майка ми (стара аптекарка) и тя ми обясни, че Ваготила изгаря раничките и е по-болезнено с него и че за деца е по-дъбре Дактарин Орал гел.
Виж целия пост
# 251
Дактарин орал гел наистина е добър за такива неща, но мислех, че вече го няма в аптеките(имам спомен, че една пирятелка търси в аптеките за бебе и нямаше, но може и аз да се заблуждавам, де).

Виж целия пост
# 252
Знаех си, че са ме минавали с този Ваготил, гадост Sick
Виж целия пост
# 253
Vivi, бравос! Успехи! И благодаря за поздрава!
Ние водим тая битка от 10-тина дни, с тая разлика, че памперс си слагам, но го вдигам да се изпишква нощем. Тази нощ към 2 се пробудих, но толкова ме мързеше и ми се спеше, че не станах да го изпишкам. В 4 като ме събуди бебето за кърмене вече станах да го изпишкам, но памперсът беше пълен и хич и не го будих.  Моя е грешката, разбира се. Да му се невиди, а иначе бяхме регистрирали известен напредък.
Иначе Косе е станал голям батко - вчера дори изяви желание да храни бебата с лъжичка Laughing  Благодарна съм обаче, че не се сеща често за нея. Братовчедка ми има момиченце на 4 и новородено бебенце на 20 дни и редовно заварва каката гушнала бебката на спалнята - в резултат - бебката се подмята на леглото.  Направо не ми се мисли #Crazy
Виж целия пост
# 254
Аз съм постлала под чаршафа памперс-чаршафче. Не съм чак такава куражлийка
Не че ако Иво се напишка няма да намокри всичко наоколо, но поне дюшека да спася.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия