Момичета , нямам думи за енергията която излъчва Демет...♥️💫
Дори с най-невзрачната рокля да беше отишла, пак щеше да е блестяща.
Каква аура, какво присъствие, колко позитивизъм струи от нея.🤗
Зачетох се в коментарите под постовете в инстаграм, които ми излязоха за това събитие. Повечето за Демет, бяха кратки, но казваха всичко:
"Жена с присъствие", "Демет е с толкова красива душа, че това се вижда външно", "Тази жена е диамант", "Това е перлата на Турция", "Заслепи всички с усмивката си", "Тя сияе и влюбва хората в себе си", "Демет - окъпана в елегантност и женственост", "Турция си има Демет, а на вас останаха ли ви думи?", и още и още...
Всяка нейна поява на събитие е фурор, заради самата нея. Има доста актриси, които харесвам, но са малко тези които излъчват такава енергия. Страхотна е, просто не знам как да я опиша.❤️🔥
Не ме учудва,че Демет е аплодирала Синем, тя винаги е показвала уважение и подкрепа към колегите си.
Честно да си кажа, тази рокля ми изглеждаше позната, после благодарение на наблюдателни фенове, открих откъде ми е позната.
Певицата Дуа Липа и съпругата на Кристиано Роналдо -Джорджина Родригес, са носили същата на събития.

Няма да казвам на коя най-много ми харесва как седи, само ще покажа⤵





Да беше застанал Баръш до Демет, да може да се прецени как стоят един до друг... Харесвам го.
Все по-често попадам на желанията на почитателите на птичката, да има втори сезон. Един забавен коментар:
"Дали това е желанието на Брадли Купър, може би вече ги е помолил за втори сезон?"










































Най-красивата от красивите @demetozdemir. С
Много те обичаме 





